Hailey Bieber: laimingos santuokos paslaptis yra tikėjimas

Modelis Hailey Bieber pokalbio „Youtube“ vaizdo įrašo metu atskleidė, kad jų laimingos santuokos su Justinu Bieberiu paslaptis yra juos siejantis krikščioniškas tikėjimas.

Modelis ištekėjo už dainininko J. Bieberio 2018 m., o pora dažnai viešai kalba apie krikščioniško tikėjimo svarbą jų santykiams.

Tema apie santuoką vėl buvo paliesta pokalbyje Hailey „YouTube“ kanale, kur modelis šnekučiavosi su aktore ir komike Yvonne Orji.

Hailey prisipažino, kad jos dažnai klausiama, kokia yra jos ir dainininko J. Bieberio paslaptis.

„Atsakau, kad priežastis yra mus siejantis krikščioniškas tikėjimas. Jei jo neturėtume, nebūtume kartu“, – sakė ji.
Diskusijoje H. Bieber taip pat aptarė savo modelio darbą ir prisipažino, kad sulaukia šiek tiek kritikos dėl fotosesijų su apatiniais drabužiais.

Modelis teigė, kad yra „sunku“ būti tokio pobūdžio pramonėje ir „žmonės dažnai neteisingai supranta tikėjimą“.

Ji taip pat teigė, kad pramogų pramonėje žmonės gali prarasti darbą, jei pripažįsta, kad jiems nepatogu ką nors daryti.

Hailey taip pat teigė suderinusi modelio karjerą su savo krikščionišku tikėjimu. „Jausdavausi keistai paskelbusi tam tikras savo nuotraukas, galvodama, kad žmonės bažnyčioje jas pamatys, ką kalbės. Ar aš darau kažką blogo? Ar aš rodau blogą pavyzdį? Manau ne“, – sakė ji.

„Aš, be abejo, tikiu kuklumu, tačiau mano darbo dalis yra kūno ir veido rodymas. Aš tai darau dėl savo darbo, bet sekmadienį aš esu bažnyčioje, ir tai man yra tikras dalykas, tikras gyvenimo būdas. Jėzus man yra tikras. Manau, kad aš niekam nekenkiu savo darbu“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. tiesa sakant, sukele tam tikru abejoniu… Juk Bieberis tatuiruotas nuo galvos iki koju – ar tai reiskia, kad Dievas nepakankamai padare ji graziu? Kam reikia save „paisyti“, tobulinti? Ar krikscionis netobulas? Ar jam reikia paturbinimu? Ir kur gi cia tas „tikejimas“?

    Moteris siaip tai labai grazi 🙂 Ir protinga 🙂 Laimink Dieve ju seima ir suteik isminties abiems atrasti kelia pas Tave, einant ju bendru keliu.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte