Jaunimo numylėtinis Justinas Bieberis naujose dainose šlovina Dievą

ŠaltinisCBN NEWS

Pasaulinė muzikos žvaigždė Justinas Bieberis ir Chandleris Moore’as iš „Maverick City Music Collective“ išleido naują šlovinimo vaizdo įrašą. Duetas pastaruoju metu kartu atliko keletą dainų Vašingtone ir Kalifornijoje.

Atrodo, kad muzikantai emociškai ir dvasiškai jungiasi prie pagrindinės dainų temos – Dievo meilės. Tai neturėtų stebinti, nes J. Bieberis pastaruoju metu vis garsiau kalba apie savo santykį su krikščionybe ir viešai liudija krikščionišką tikėjimą.

Viename savo interviu Bieberis atskleidė savo kovas su užklupusia muzikine šlove. Jis teigė, kad jo žmona Hailey ir jo santykiai su Dievu suteikė gilesnę prasmę gyvenimui. Pasak J. Bieberio, vien šlovė ir turtai jam to negalėjo suteikti.

J. Bieberis taip pat dažnai naudojasi savo internetine platforma, kad skleistų Jėzaus Kristaus nešamą viltį milijonams savo sekėjų. „Dievas visada ištikimas, Dievas visada patikimas, Dievo niekas nenustebina…“, – prieš vieną koncertą socialinėje paskyroje rašė J. Bieberis.

Taip pat skaitykite J. Bieberio žmonos interviu apie santuoką:
Hailey Bieber: laimingos santuokos paslaptis yra tikėjimas

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. pažiūrėjau klipą. Ne viską supratau, bet kilo abejonių dėl Bieberio kūno kalbos: ar taip susirietus ant kėdės ir susikėlus koją ant kojos tinka šlovinti Viešpatį?
    Galiu klysti – gal kas pakomentuos pačią dainą? Susidarė įspūdis, kad žymusis atlikėjas tik vaidina ar bando įsiteikti naujai jo dainų pirkėjų grupei…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis