REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Indijos pastorius laikomas kalėjime dėl melagingų kaltinimų

Indijos šiaurėje gyvenantis pastorius po daugiau nei trijų mėnesių tebėra kalėjime, nors ir turėjo būti paleistas už užstatą. Pasak jo žmonos, induistų ekstremistai jam pateikė naujus melagingus kaltinimus.

„Išgyvename sunkius laikus ir nežinome, kada tai baigsis”, – sakė Preeti Masih, kurios vyras pastorius Vijay Masih kalėjime praleido jau 100 dienų.

Indijos evangelikų bažnyčios bendruomenės Fatehpure, Utar Pradešo valstijoje, pastorius sausio 16 d. turėjo būti paleistas už užstatą, tačiau dėl naujai prieš jį iškeltų bylų pratęstas jo suėmimo terminą.

Pastorius Masihas ir 49 krikščionys Harihargandžo vietovėje Fatehpure vienas po kito buvo suimti praėjusių metų balandžio mėnesį pagal 2021 m. Utar Pradešo Neteisėto religijos keitimo uždraudimo įstatymą ir kitus įstatymus. Pirminį skundą prieš 35 nustatytus krikščionis ir 20 kitų krikščionių balandžio 15 d. pateikė vietos hinduistų ekstremistų organizacijos „Vishva Hindu Parishad” (VHP) pareigūnas.

Krikščionys nepagrįstai kaltinami pagal Utar Pradešo neteisėto religijos keitimo uždraudimo įstatymo nuostatas, taip pat teigiama, kad jie klastojo dokumentus, sukčiavo ir dalyvavo nusikalstamame sąmoksle, rašo „Morning Star News”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte