Kunigo A. Kazlausko lydimi piligrimai aplankė Romą

Vasario 6–11 d. 20 piligrimų grupė, lydima kunigo Artūro Kazlausko, keliavo į piligrimystę Romoje.

„Labai džiaugiamės aplankę keturias didžiąsias bazilikas – Šv. Jono baziliką Laterane, Didžiąją Švč. Mergelės Marijos baziliką, Šv. Petro baziliką Vatikane bei Šv. Pauliaus baziliką. Kiekviena bazilika turi ypatingą reikšmę ir liudija mums apie krikščionybės ištakas, apaštalus ir Švč. Mergelę Mariją. Apsilankymas ir šv. Mišių šventimas šiose vietose buvo labai ypatingas ir dovanojo galimybę geriau pažinti savo tikėjimą”, – pradeda pasakojimą Jono Pauliaus II piligrimų centras.

„Turėjome galimybę dalyvauti ir bendrojoje audiencijoje su popiežiumi Pranciškumi, kurioje jis dalijosi apie savo kelionę Afrikoje. Popiežius priminė, kad per vizitą Konge kreipėsi į viso pasaulio tautų bendruomenę ir prašė nutraukti Afrikos išnaudojimą, siekti taikos ir susitaikymo, taip pat padrąsino krikščionių bendruomenę, kurios didelė dalis yra jauni žmonės, būti vilties ir atsinaujinimo pradu visos savo tautos labui”, – sako piligrimai.

„Be to, atradome Romos grožį, kultūrą, taip pat ir vietinę lietuvių bendruomenę. Esame dėkingi už šiltą priėmimą Romoje besidarbuojantiems arkivyskupui Rolandui Makrickui bei kunigui Audriui Arštikaičiui”, – pasakojama pranešime.

„Galiausiai esame be galo dėkingi visiems drauge keliavusiems piligrimams už atviras širdis, kunigui Artūrui Kazlauskui už išmintį, bendrystę bei patarnavimus ir Dievui už globą bei artumą”, – su dėkingumu užbaigiamas pranešimas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte