„Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ oficialiai patvirtintas Vilniaus savivaldybės

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ oficialiai patvirtintas Vilniaus savivaldybės. Žinią šiandien pranešė Maršo organizatoriai. „Skubame pasidalinti džiugia naujiena apie tai, kad įvykęs nuotolinis pokalbis – aptarimas su Vilniaus savivaldybės komisija – buvo geranoriškas ir be jokios įtampos“, – pranešė žinią šiandien. Taip pat teigiama, kad „Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ įvyks bet kokiu oru.

Be kita ko, organizatoriai informavo, kad pokalbio metu buvo aptariami grynai dalykiški – techniniai klausimai apie transportą, automobilių parkavimosi aikšteles, protesto mitingo saugumą siekiant išvengti provokacijų ir nedraugiškai nusiteikusių elementų pusės ir kiti panašūs klausimai. „Advokatų – teisininkų paslaugų neprireikė“, – rašoma informaciniame pranešime.

„Gegužės 15 d. Vingio parke parkuotis bus leista 20 retro automobilių, dalyvausiančių „Didžiajame šeimos gynimo marše 2021″ ir 40 motociklų desantui, taip pat leidimus turintiems organizatorių, apsaugos, medicinos, gaisrinių ir aptarnaujančio personalo automobiliams“, – apie sutartus dalykus pasakojama pranešime.

Visiems kitiems vairuotojams Vingio parkas gegužės 15 dieną bus uždarytas, todėl organizatoriai rekomenduoja iš anksto pasirūpinti vieta, kurioje galima bus palikti automobilį ilgesniam laikui, mat Vilnius sulauks daugybės transporto priemonių tą dieną iš visos Lietuvos. Ir daugiausiai būtent aplink Vingio parko rajoną.

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ startuos visoje Lietuvoje vienu metu.

Kaip organizatoriai planuoja, „Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ startuos visoje Lietuvoje vienu metu – 8.00 ryto suriaumos pirmieji automobilių motorai, paskelbę starto pradžią ir vėjyje išsiskleis maršo dalyvių iškeltos ir prie automobilių pritvirtintos vėliavos, pranešdamos Lietuvai, kad protesto žygis į sostinė, prasidėjo.

Protesto žygis – „Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ pajudės nuo Klaipėdos link Vilniaus milžinišku automobilių srautu, prie kurio pakeliui jungsis visi Lietuvos regionai. Taip pat jungsis ir retro automobilių klubai ir, žinoma, – plieninių žirgų raiteliai – Lietuvos baikeriai.

„Danguje „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021″ dalyvius pasveikins aviatoriai iš sportinių lėktuvų klubų, pademonstruodami, kad tą dieną Lietuva tapo vieninga visur – ir danguje, ir žemėje“, – renginys, pasak organizatorių, demonstruos vienybę.

Kaip pažymima informaciniame pranešime, „pasiekusi Vilnių kolona porą valandų skirstysis po automobilių stovėjimo aikšteles, o žmonės autobusais bus vežami į Vingio parką, kur įvyks akcijos kulminacija – protesto mitingas, apie kurio priežastis yra aiškiai kalbama organizatorių parengtoje deklaracijoje, kurioje reikalaujama stabdyti antidemokratinę politiką, ir kuri bus tvirtinama protesto mitingo metu, šalia kitų kreipimųsi į Lietuvos įstatymų leidybos organą – Seimą ir aukščiausiąjį šalies vadovą – Prezidentą“.

Maršo šūkis: „Stipri šeima – stipri valstybė!“

Apie dalyvių registraciją jau rašėme anksčiau.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. … oi man jūsų labai … kaip lengva manipuliuoti, duoti žaisliuką ir žaiskite savo smėlio dėžutėje o mes toliau tvarkysimės kaip mums reiks …
    dar pakvieskite Vilniaus merą kalbą pasakyti … man
    GĖDA už tokį žmonių paklusnimą ir pasidavimą.

  2. RESPECT ORGANIZATORIAM , sakyciau per metus tokiu renginiu reiktu bent keletos , nes vaivorykstes spalvu velevu myletojai galutinai uzkniso …. duok jiems paradus centrinemis miesto gatvemis , duok oficial. vedybas , duok isivaikint vaika ir t.t. …. katastrofen. GELBEKIM LIETUVA!!!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis