„Didžiojo šeimos gynimo maršo” organizatoriai birželio 15 d. planuoja trijų dienų mitingą

ŠaltinisBNS

„Birželio 15 dieną organizuojamas įspėjamasis trijų dienų mitingas prie Seimo, vienos dienos mitingas prie Vyriausybės ir prie LRT”, – buvo pranešta šiandien vykusios „Didžiojo šeimos gynimo maršo” ataskaitos Seime metu. Vyko spaudos konferencija, kurios metu žurnalistai klausė organizatorių apie tolimesnius šeštadienį vykusios šeimos akcijos organizatorių ir dalyvių planus, požiūrį į LGBT bendruomenę, iškeltus reikalavimus Vyriausybei bei bendradarbiavimą su policija.

Spaudos konferencijoje Seime vienas organizatorių Arvydas Daunys teigė, kad pirmos dienos mitingas bus organizuojamas kaip įspėjamasis, kuriame žadama pateikti „kitus žingsnius“.

„Mitingas buvo suplanuotas iš anksto, paskelbus reikalavimus nuo „Šeimos gynimo maršo“ scenos Vingio parke. Buvo pasakyta, kad jeigu valdžia nesureaguos į mūsų paskelbtus reikalavimus, mes imsimės priemonių. Pagal tai, kaip sureaguos jie, reaguosime mes. Viena iš tų reakcijų ir bus tas mitingas, jis bus įspėjamasis“, – pasakojo vienas mitingo organizatorių.

„Mes ten pateiksime kitus žingsnius“, – pridūrė jis.

„Didysis šeimos gynimo maršas“ vyko gegužės 15 dieną, kai iš įvairių šalies kampelių į Vingio parką sostinėje susirinko apie 10 tūkst. žmonių, siekiančių išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą.

Reaguojant į šį renginį, sostinėje panašiu metu buvo rengiamos ir kelios akcijos, nukreiptos prieš šį maršą.

„Nežinau, ar mums bus duotas leidimas. Nebus duotas, eisime į teismą, nes priežasčių atsakyti mums nėra“, – per spaudos konferenciją šiandien teigė vienas iš „Šeimos gynimo maršo“ organizatorių Arvydas Daunys, vadovaujantis naujienų portalui „Infa”. Jam pritarė pagrindinis „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ organizatorius ir vadovas Raimondas Grinevičius.

Konferencijos metu maršo organizatoriai paaiškino ir savo požiūrį į LGBT bendruomenę:

„Ne tik mes, bet ir paprasti Lietuvos žmonės suprato, kad tokie dalykai kaip homoseksualai tai nėra LGBT – du atskiri objektai. Vieni žmonės gyvena tarp mūsų, su mumis bendrauja ir draugų daug yra, ir būtent organizacija, kuri gana stipriai finansuojama bei siekia valstybėje padaryti chaosą – supriešinti visuomenę, netgi savo bendruomenės narius“, – teigė pagrindinis maršo organizatorius R. Grinevičius.

Jeigu Vyriausybė neatkreips dėmesio į iškeltus reikalavimus, „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ organizatoriai birželio 15-ąją ketina surengti dar vieną, šį kartą – trijų dienų – akciją prie Seimo, Vyriausybės ir Lietuvos nacionalinio transliuotojo būstinės.

„Policija su mumis susisiekė tą patį vakarą, 23 val. ar 23.30 val., mes aptarėme visą mitingo veiksmą, kas buvo blogai ir gerai. Kaip ir buvo mums duoti nurodymai, mes nuolat informuodavome per mikrofoną, ko reikia laikytis, kaip laikytis. Visi matė, kad Vingio parke stovėjo netgi dezinfekcinio skysčio”, – konferencijos metu pabrėžė R. Grinevičius, pabrėždamas, kad protestas praėjo taikiai, be nesklandumų ir buvo laikytasis su policija sutartų saugumo nurodymų. „Pretenzijų kaip ir nematom, kad būtų. Jeigu policija įžvelgs, mes pasiryžę atsakyti už tuos visus dalykus“, – žurnalistams sakė R. Grinevičius.

Tai buvo patvirtinta gegužės 20 d., ketvirtadienį, Seime vykusios spaudos konferencijos metu, kurioje vyko „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizatorių ataskaitos pristatymas ir spaudos konferencija, kurią renginio organizatoriams (pagrindinis organizatorius – Raimondas Grinevičius) surengti Darbo partijos frakcijos Seime narys Aidas Gedvilas. Transliaciją galima rasti Seimo „YouTube“ paskyroje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

15 KOMENTARAI

  • senai, senai ir aš buvau taip sugalvojusi, kad išnyktų visi, kurie man yra nemalonūs. Po to tik topt į galvą ar netektų likti visiškai vienai. O dar prisiminiau filmą, kaip žmogus atėjo į vieną miestą, o ten tušti namai, tuščios gatvės ir nei vieno žmogaus, ir jokio gyvūno. Manau, kad klaikus jausmas. Tad, atsisakiau tokio noro šalinti kitus. Yra posakis – keiskis pats ir pasaulis pasikeis. gal geriau reikia surasti būdą sugyventi taikiai su visais. Juk tokia taiki su visais Lietuva buvo nuo senų laikų. Pirmieji žydai atsikėlę čion gyventi, sakė, kad Lietuva yra Naujoji Jeruzalė.

   • Atrodytų, kad šitiems broliams ir seserims rūpi tik seksas…Kas su kuo ir kokiu būdu…Masinė psichozė, fariziejai…

   • Puikiai pasakyta. Ir dar manau, kad čia pagrinde politinis reikalas. Manau kad kitą kartą jau šiuos „veikėjus” matysime seime. Renka balsuotojus, bet LIETUVA didelė ir manau ta didžioji dalis yra protingesnė ir neišrinks, tokių karštakošių į seimą! ❤️ Visi yra gime iš šeimų, niekas iš dangaus nenukrenta ir neatsiranda. Visi yra žmonės. ❤️ O kas juokingiausia organizatoriai ir pasisakiusieji net patys turbūt jau nesupranta kas yra ŠEIMA! Nes jei jiems normalu išsiskirt ir palikt šeimą su vaikais, susirast kitą šeimą „normalią”. Tai tie standartai tradicinės šeimos kažkaip persipina…

 1. Yra sena gera patarle… isileisk velnia i baznyce tai ir ant altoriaus uzsilips… taip LGBT bendruomine kai jyos pradejom bent kadkiek toleriuot tai kaip pikzoles uzsiveise….

 2. Akademikas Levasovas perspėjo,kad negalima prie valdymo prileisti netradicinės orientacijos piliečius nes juos reikia gydyti,kadangi pas juos yra žymiai padidėjęs hipofizis nei pas normalius žmonės

 3. Ačiū ,,Šeimos gynimo maršo „organizatoriams! Buvo nuostabi šventė ir buvimas kartu! Dievo palaimos, apsaugos visiems, Šv. Dvasios vedimo!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte