„Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizatoriai skelbia dalyvių registracijos pradžią

Protesto žygio „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ (toliau – Maršas) organizatorių komitetas skelbia dalyvių registracijos pradžią.

Pats protesto Maršas prasidės vienu metu visoje Lietuvoje, visiems jo dalyviams vieningu automobilių srautu suvažiuojant į vieną bendrą, didžiulę Maršo automobilių koloną, Klaipėda – Vilnius automagistralėje.

Pirmoji šią bendrą „Lietuvos šeimų gynimo maršo 2021“ automobilių koloną pradės Klaipėda ir palaipsniui prie jos jungsis kiti Lietuvos regionai, savo laiku įsiliejantys į šį srautą.

Prie „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ jungsis ir daug baikerių klubų, kurie visi tvirtai laikosi ir remiasi šeimos vertybėmis, ir yra pasiryžę jas ginti visomis priemonėmis.

Planuojami ir sportinių lėktuvų pasirodymai Maršo metu, kuriuos turės galimybę stebėti dauguma Maršo dalyvių ir aplinkinių rajonų gyventojų.

Viską vainikuos didžiulis protesto mitingas Vilniaus Vingio parke, kuriame pasisakys Maršo organizatoriai ir kviestieji svečiai, taip pat ir aukščiausi Bažnyčios dvasininkai.

Mitinge bus renkami parašai po Maršo deklaracija ir reikalavimais valstybės vadovams bei, tikėtina – aiškiai suformuluoti ir paskelbti tolesni „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizacinio komiteto planuojami žingsniai, siekiant atkurti stabilumą valstybėje, saugumą šeimoje bei Konstitucijos garantuojamas piliečių teises ir laisves.

Maršo organizatoriai įsitikinę, jog „tam, kad to būtų galima pasiekti esamomis sąlygomis – teks keisti Lietuvos Konstitucijos 58 straipsnį jį papildant dar vienu sakiniu, kam teks rengti referendumą. Ir tai tik pirmas žingsnis ir keleto būsimų, kurie bus paskelbti savo laiku“.

Šiandien oficialiai pradedama dalyvių registracija į „Didįjį šeimos gynimo maršą 2021″ seimusajudis.lt puslapyje paspaudus šią nuorodą: https://seimusajudis.lt/registracija/

Taip pat Maršo organizatoriai informuoja, kad iš vykstančių vienu automobiliu keleto dalyvių registruojasi tik vairuotojas, kad būtų žinomas tikslus nuosavų automobilių skaičius. Tačiau vykstantys autobusu turi registruotis visi, kad būtų aišku kiek autobusų organizatoriams teks užsakyti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis