Darbo partija atsiribojo nuo mitingo prie Seimo organizavimo

ŠaltinisDARBO PARTIJA

Viešojoje erdvėje paskleista dezinformacija, kad Darbo partija organizavo ir finansavo rugpjūčio 10-osios mitingą prie Seimo, neatitinka tikrovės.

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich griežtai neigia, kad prisidėjo prie mitingo organizavimo ir smerkia bet kokias riaušes, nes tai diskredituoja  pagrindinę mitingo idėją – žmogaus teises į laisvą pasirinkimą.

„Taip pat griežtai smerkiu valdžios veiksmus, provokuojančius ir stumiančius žmones į gatvę kovoti už savo teises. Esu padėjęs įgarsinti renginį, nors esu visiškai nepatenkintas jų darbo kokybe. Leidimas renginiui buvo išduotas iki 17 val., po jo turėjo visi be išimties palikti aikštę. Kiek žinau, dauguma sąmoningų ir mano pažįstamų žmonių taip ir pasielgė. Iš kur po mitingo, po 17 val., atsirado grupė provokatorių ir kas už jų stovi, tikiu, kad atitinkamos institucijos išsiaiškins ir viešai praneš visuomenei”, – patvirtino V. Uspaskich.

Darbo partija griežtai smerkia smurtinius veiksmus, kur jie bevyktų. Partijos vadovybė tiki, kad asmenys, organizavę riaušes, yra ar bus identifikuoti institucijų ir sulauks atsakomybės.

Darbo partijos frakcija Seime rugpjūčio 9-ąją išplatino savo poziciją dėl Vyriausybės siūlomų ribojimų nuo rugsėjo 13-osios. Seimo darbiečiai siūlo apsvarstyti rašte išdėstytus argumentus ir pasiūlymus, kurie padėtų Vyriausybei užkirsti kelią COVID-19 ligos plitimui, o kartu nediskriminuotų dalies visuomenės, nepažeistų lygių galimybių visiems Lietuvos gyventojams dirbti, gauti privačias ir viešąsias paslaugas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Mitingas bus įvertintas, kaip reikalingas įvykis, kuris parodė, kad daugėja neabejingų piliečių, o tai atsilieps ir naujiems rinkimams.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis