Artėjant šeimos maršui – protestui: ginti reikia jau ne tik šeimą, ginti reikia visą Lietuvą

Vakar įvyko „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021″ (toliau maršo) kassavaitinis organizatorių susirinkimas, kurio metu buvo aptariama pasirengimo šeimos maršui – protestui eigą.

„Mūsų puslapyje „Šeimų Sąjūdis“ yra patalpinta deklaracija, kurioje kalbama apie tai, kokie yra maršo tikslai ir siekiai. Tačiau matosi, jog tai bus ne vien tik šeimos gynimo maršas – tai bus Lietuvos gynimo maršas, Tėvynės gynimo maršas, nes problemų šalyje kiekvieną dieną vis daugėja“, – apie maršo – protesto būtinybę rašoma informaciniame organizatorių pranešime.

„Išsigandę valdantieji, ta grupelė panikoje esančių Seimo narių, skubos tvarka pradeda priiminėti įvairiausius projektus“, – išreiškiami nuogąstavimai dėl šalyje vykstančių šeimai nepalankių politinių procesų. „Partnerystės įstatymai, Stambulo konvencijos projektas, visa tai grūdama verčiantis per galvą, ir jau visi supranta, kad juos reikia vyti iš ten“.

„Maršo metu vienareikšmiškai kelsim ultimatumo klausimą – arba jie susitvarko ir pradeda dirbti Lietuvai, arba tegu važiuoja ten, kur (ir kam) nori dirbt. Tenai, į savo Briuselį – tegu ten sėdi ir jiems dirba“, – rašoma apie naujai suformuoto Seimo darbą.

„Tai netinka mums, tai netinka visai Lietuvai ir mes savo reikalavimus surašysim, bet nenešime jų taip, kaip parašų dėžes Čmilytei“, – teigia protesto organizatoriai.

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ – organizatorių kassavaitinis susitikimas aptarti maršo organizacinių reikalų / Organizatorių nuotr.

„Gerb. Čmilyte, sugrįžkite į sveiką protą ir pradėkite mąstyti, nes nušluosim visą Seimą. Visų pirma, kiekvienam Seimo nariui atnešim į namus savo reikalavimus su laiškais. Atnešime žmonoms, tėvams, vaikams, giminėms artimiesiems… kaimynams perduosim, kad visi pažiūrėtų į akis. Kam jūs dirbat ir kodėl jūs dirbat“, – piktinamasi pranešime spaudai.

„Jūs davėt priesaiką, ir ją laužote, ir trypiate kiekvieną dieną. Jau visiems darosi aišku, kai premjerė pasako, kad „laukiam nurodymų“, – premjerė, antras žmogus valstybėje sako „laukiam nurodymų“! – Iš kur, iš ko?“, – toliau tęsiama. „Prezidentas nurodymų neduoda, Seimo pirmininkė neduoda, reiškia nurodymai ateina iš kažkur – daryti, kad būtų visiems blogiau. Kokiame cirke mes čia gyvename?!“, – emocingai reiškiamas nepasitenkinimas Seimo darbu ne Lietuvos žmonių labui.

„Tokiomis sąlygomis visiems normaliems žmonėms tampa aišku, kad reikia ginti ne tik Šeimas (protesto organizatoriai šį žodį visada rašo iš didžiosios raidės – aut. past.), ne tik vyrą, žmoną, vaikus, mamas, tėvus, – reikia ginti visą Lietuvą. Reikia ginti mūsų istorines vertybes, reikia ginti kalbą, reikia ginti istoriją, mūsų simbolius, miškus, laukus – VISKĄ reikia ginti!“, – pabrėžiama organizatorių pranešime.

„Net nori uždrausti kalbėti, mintis reikšti. Už galvojimą žada bausti“, – kalbama apie politikų norą suvaržyti piliečių teises laisvai reiškiant mintis. „Jie turi daryti tai, ko nori Lietuvos žmonės ir kam prisiekė Seime. Jie privalo laikytis Konstitucijos, o ne trypti ją kojomis. Net tiesiogiai mero rinkimai pažeidžia Konstituciją – žmonės neturi teisės rinktis sau mero!“

„Cirko užteks. Gana!“, – apibendrinama emocingame pranešime spaudai.

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021″
„Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ / BNS nuotr.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

37 KOMENTARAI

 1. Ir jūs palaikot šį neadekvačių žmonių maršą? Gėda. Pagrindinis organizatorius humoristas, beveik visi dirbantys su juo teisti žmonės. Jų idėjos ne už šeimas, o skaldymą ir griovimą.

 2. Apmaudu, kad pats autorius T.Viluckas palaiko šią idėja. Jis ne tik skatiną nesantaiką, bet ir tikinčiuosius klaidina. Ar Jėzus kalbėjo, jog turėtumėm siekti tiesos, teisingumo, protingumo, pagarbos, ar nesantaikos, kvailumo, agresijos, aklumo? Palaikydami tokį momentinį personažą kaip Orlauskas, palaikot ir jo idėjas, jo vertybes. Taip skatinate jį daryti tai ką jis ir daro. Tikėčiausi autoriaus atsakymo, kodėl palaiko šį „kvailių maršą“? Jei jau ragina į jį eiti. Taip šiandieniniai įvykiai veikia visus, tačiau kam reikalingi kraštutinumai? Eiti už tradicinę šeimą į maršą, o kas jai blogai? Jei LGBT žmonės daro maršus tai dabar ir tradicinės šeimos atstovai turi daryti maršą? Nesutinku, tai vaikiška ir nebrandu.

  • nu nieko sau – didžioji dalis Lietuvos žmonių išvadinti kvailiais. Kas tamsta toks manaisi esąs? Kuo matuoji savo protingumą? – sutikimu su valdančiųjų linija? Lygiai taip pat teisėtai ir Hitleris į valdžią kažkada atėjo, ir žmonės juo pasitikėjo…to nori? Ir nesidangstyk Jėzumi..Jei neatsimeni, tai primenu, kad jis buvo nukryžiuotas už tai, jog nesitaikstė su valdančiųjų nuomone, su jų protingais apskaičiavimais…Jį nukryžiavo, nes Jo įtaka darėsi pavojinga, vis didesnės minios ėjo paskui jį….. Ką pasakė fariziejai Jėzaus pagydytam luošiui? – „ar mes tikime juo, ar tu tiki juo, kuriuo tiki padugnės??“

  • Apgailėtina, kad bandai pasitelkti Jėzaus vardą norint atbaidyti žmones nuo pagrindinės gyvenimo vertybės – šeimos. Jeigu vaidini tikintį tai pro akis ir nepraleisk to, kad homoseksualumas yra nuodemė vaiduokli.

 3. Taikliai pasakyta! Apginti Šeimą ir Valstybę tenka jau! Taip pat net ir Europą! Kaip matom, blogis tarp gerų dalykų slenka iš tenai.

   • Visuomenė jau senai suskaldyta žioply, dabar vyksta vienijimasis tarp suskaldytų grupelių su bendrais interesais, nereikia vaidinti, kad kažką supranti.

   • Justeli. Nei tu Lietuvos vyras nei ka.
    Tikri Lietuvos vyrai -azuolai eis gint LIETUVOS. Kovos uz jos ateity.
    Lietuva be alkoholio, be narkotiku- biznio,be dvikalbystes,be praskolinimu milijardais.
    Uz tvarkinga lietuviska seima!!!

 4. „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ –
  Kelkis Lietuva !
  – Himnas

  Gal jau laikas atėjo pakilt ir išeit į šviesą

  Gal po 30 metų mums prireikė visgi tiesos

  Jau pavargom kas dieną ryti sunkiai bepridengtą melą

  Reikalaujant visa širdimi savo žemėj tvarkos

  Kokį žodį tamsa sugalvos, kuo jie bus pavadinti

  Tavo brolis, tėvelis, močiutė, sūnelis, dukra

  Iš tautos, iš istorijos siekia mus tyliai ištrinti

  Prisidengdami „laisve“ ir kauke surišę rankas

  Kelkis Lietuva! Kaimynai sesės broliai

  Už tave, už save, už visus kam esi širdyse

  Telkis Lietuva! ir stok ant savo kojų

  Šiandien laikas likimą imt į savo rankas

  Šiandien laikas pažinti save ir draugus, gal ir priešus

  Šiandien laikas mylėti šią žemę ir stoti už ją

  Nors gal rankos dar surištos, „veržia“ režimai per riešus

  Bet mes žinome kas išdavė, pardavė šiandien tave

  Kelkis Lietuva! Kaimynai sesės broliai

  Už tave, už save, už visus kam esi širdyse

  Telkis Lietuva! ir stok ant savo kojų

  Šiandien laikas likimą imt į savo rankas

  Gal jau laikas atėjo pakilt ir išeiti į šviesą

  Gal po 30 metų mums prireikė visgi tiesos

  Jau pavargom kas dieną ryti sunkiai bepridengtą melą

  Reikalaujant visa širdimi savo tautai taikos

  Kelkis Lietuva! Kaimynai sesės broliai

  Už tave, už save, už visus kam esi širdyse

  Telkis Lietuva ir stok ant savo kojų

  Šiandien laikas likimą imt į savo rankas

  Kelkis Lietuva! Kaimynai sesės broliai

  Už tave, už save, už visus kam esi širdyse

  Telkis Lietuva ir stok ant savo kojų

  Šiandien laikas likimą imt į savo rankas (2 k.)

 5. taigi manau,kad masinu kolonoje butu daug daugiau,palaikau visa sirdim si marsa,bet kai atvaziavau kovo 11 prie megos su savo masina,ji tvarkinga,praeita apziura ,apdrausta,vaziuoja puikiai,bet jau 2004 m,,pamates kokios masinos ten susirinko,pasidare geda, praejo noras dalyvauti,pagalvojau, ponuliu vaziuotynes,pirkciau ir as tokia masina,,deja,deja,kad but is ko,,manau,bus ir si karta tas pats,todel abejoju,ar isvis nedalivauti,ar registruotis autobusu….

 6. dar pridesiu,norejau prisijungti su parama,argi nebuvo galima suformuoti viso to lietuviu kalba,paziurejau,is kur man senam zmogui suprast ,pasimeciau,vaiku,anuku del pagalbos nekviesiu,taigi liksit ir be paramos,turbut seni zmones jums nebereikalingi,.

  • Stebinate, Laikmetieciai! Kazkodel sis nekaltas mano komentaraas buvo selektyviai istrintas. Tad pakartoju:
   Evaldai, parasete taikliai, pritariu.

 7. NUGALIETI DRAKONĄ TAI TIK PUSE DARBO, SVARBIAUSIA PAČISM NRTAPTI DRAKONŲ!!!
  Ar nugalietojai sugebės panaikinti visas prievoles, kurias drakonas – valdžia verčia vigdyti piliečiams
  _ pirkti per prievarta valdžios paslsugas
  _ mokėti per prievarta duoklę drakonui – mokesčius valdžiai
  _ tarnauti per prievarta karo tarnyboje….

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis