Kauno arkikatedroje melstasi už šeimas, tėvus ir vaikus

„Jus Viešpats nepaprastai myli!“ – šiuo labiausiai šeimoms skirtu pradžiuginimu arkivyskupas Kęstutis Kėvalas dalijosi Kauno arkikatedroje, į kurią šviesią balandžio 21 d. pavakarę pakvietė trečiadienio maldai.

Kristaus ramybės palinkėjimas tą vakarą pasiekė dalyvaujančius gyvai ir per transliacijas. Arkikatedroje melstasi už šeimas, tėvus, vaikus, taip pat šeimų sielovados bendradarbius, savanorius, sužadėtinius, kurie ketina ir rengiasi priimti Santuokos sakramentą – Bažnyčios palaiminimą savo šeimos gyvenimui.

Šis nerimo, išbandymo metas, pasak arkivyskupo Kęstučio, gali atsiliepti ir santykiams šeimose, tad Eucharistijos adoracijos valandėlę kartu su jomis ir už jas meldėsi, kad Viešpaties duotų jėgų nepaliauti mylėti, daryti gera su ramybe, kantrumu.

Adoracijos valandėlei maldą parengusios arkivyskupijos Šeimos centro darbuotojos labiausiai dėkojo už Jėzaus artumo dovaną bei prašė stiprinti tikėjimą šeimose.

Artėjant Gyvybės dienai, kurią minime paskutinį balandžio sekmadienį, arkivyskupas Kęstutis švenčiamoje Eucharistijoje pabrėžė, koks didžiulis ir ypatingas yra Dievo pakvietimas šeimai – dalyvauti gyvybės perdavimo cikle, dovanoti pasauliui gyvybę ir gyvenimą.

Tad ginkime, branginkime ir melskimės už šeimas!

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis