Žymioji K. Kardashian: kiekvieną vakarą meldžiuosi su savo vaikais

Kontroversiška JAV realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (Kim Kardašian) neseniai transliuotoje tinklalaidėje, kurioje aptarinėjo bendro auklėjimo su buvusiu vyru Kanye Westu (Kanjė Vestu) sunkumus, apsipylė ašaromis. Tačiau ji taip pat atskleidė, kad dažnai meldžiasi su savo vaikais, nes nori, kad jie turėtų „kuo normalesnį“ gyvenimą.

42 metų keturių vaikų motina ir realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ žvaigždė papasakojo, kad pokalbiai su Dievu yra ne tik jos pačios gyvenimo prioritetas. Ji teigia, kad išmokė ir savo vaikus kalbėtis su Dievu.

„Kiekvieną vakarą meldžiuosi su savo vaikais. Net jei, žinote, esu išvykusi iš miesto, jie turi man paskambinti, ir mes kartu meldžiamės per ,FaceTime'“, – sakė žinoma moteris, turėdama omenyje savo keturis vaikus.

Jos teigimu, vaikai tikisi, kad mama reguliariai melsis su jais.

„Vaikams tai tiesiog patinka, – sakė ji. – Jie negali be to eiti miegoti“.

K. Kardashian, buvusi prieštaringai vertinamo reperio žmona, sakė, kad jai būtina išlaikyti ramų laiką ryšiui su Dievu. Taip pat ji pabrėžė, kad visada yra už ką melstis.

Tris kartus ištekėjusi K. Kardashian, kuri save vadina „beviltiška romantike“, sakė, kad vis dar neprarado tikėjimo, jog Dievas ją nuves pas žmogų, kurį ji galės mylėti.

K. Kardashian sako esanti dėkinga Dievui už tai, kad sugeba gerai valdyti stresą, net ir susidūrusi su sunkiomis gyvenimo kliūtimis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Vieną dieną apie lietuvių nuomonės formuotoją, kitą – apie amerikonų. Kam tai rūpi? Jų gyvenimas kalba pats už save. Palikite tokius žmones ramybėje, nes atimate duoną iš bulvarinės žiniasklaidos. Dievas yra visų Teisėjas, ir nereikia mums kaišioti abejotinus moralinius pavyzdžius, nes kas nors ims ir padarys ne visai krikščioniškas išvadas. O juk čia krikščioniškas portalas, ar ne?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte