Vyras kūju išdaužė Marijos freską – auga išpuolių skaičius prieš bažnyčias JAV

ŠaltinisCNA

Kaukėtas vyras praėjusią savaitę kūju suniokojo Gvadelupės Švč. Mergelės Marijos freską vienoje Los Andželo arkivyskupijos parapijoje.

„Mergelės Marijos atvaizdas buvo smarkiai sugadintas per išpuolį. Išgyvename vieną liūdniausių momentų nuo pandemijos pradžios“, – rašoma Šv. Elžbietos parapijos, esančios Van Nuyse, Kalifornijos valstijoje, internetinėje svetainėje.

Apsaugos kamerų įraše matyti, kaip kaukę dėvintis vyras balandžio 21 d. 1 val. 40 min. nakties 13 kartų trenkia kūju per freską.

Parapija pavadino šį išniekinimą šventvagyste prieš Dievo Motiną Mariją. Parapijos tinklapyje kviečiama aukoti sieninės freskos atkūrimui ir pažymima, kad atkūrus freską dėl saugumo aplink ją bus įrengtas grūdinto stiklo korpusas.

„Netekau žado ir negalėjau patikėti savo akimis“, – vietos televizijai sakė parapijos kunigas t. Vitas Di Marzio.

„Man atrodo, kad tai tas pats, lyg taip pasielgtum su savo motina“, – sakė s. Angelie Marie Inoferio, Šv. Elžbietos mokyklos direktorė.

„Negalime spręsti, kas iš tikrųjų to žmogaus viduje. Gal tai buvo pagalbos šauksmas“, – kalbėjo ji ir pridūrė, kad meldžiasi už kaltininko atsivertimą.

Praėjusią savaitę parapija surengė pamaldas priešais išniekintą freską. Susirinkę tikintieji kalbėjo Rožinį ir giedojo himnus Marijai.

Šis vandalizmo aktas tęsia pastaruoju metu Kalifornijos katalikų parapijose įvykusių panašių incidentų seriją.

Balandžio 17–18 d. buvo išniekintos trys statulos priešais Woodlando Šventojo Rožinio bažnyčią Kalifornijoje. Rancho Cordovos Šv. Jono Vianėjaus parapijoje Švč. Mergelės Marijos statulos veidas buvo užpurkštas juodais dažais.

Per praėjusius metus parapijos visoje Amerikoje yra tapusios vandalizmo aktų ir padegimų taikiniais.

Balandį Fargo vyskupijoje šalia Švč. Marijos katedros esanti Jėzaus statula buvo išpurkšta juodais dažais. Kovo 13-ąją šaligatvis šalia Šv. Juozapo bažnyčios, esančios ant Kapitolijaus kalvos Vašingtone, buvo aprašinėtas satanistiniais užrašais.

Ankstyvą vasarį trys angelų skulptūros prie El Paso Šv. Pijaus X bažnyčios Teksase buvo nuverstos ir sudaužytos. O sausio pradžioje Abbeville‘io Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijos Luizianoje šv. Teresės iš Lizjė statula buvo išniekinta, nupiešiant apverstą kryžių, žodį „šėtonas“ ir pentagramą.  

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Tai tik liudija, kad antikristo dvasia jau atėjo, jis tarp mūsų visų. Tai jo ženklai fizinėje išraiškoje. O ar matote dvasinio išsigimimo ženklus, kaip totalų melą, neapykantą, visų žmogiškų vertybių išniekinimą?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis