Vokietijos prezidentas: šalis pandemijos metu išgyvena „pasitikėjimo krizę“

ŠaltinisAFP-BNS

Vokietijos prezidentas Frankas-Walteris Steinmeieris (Frankas Valteris Šteinmejeris) sakė, kad šalis šiuo metu išgyvena „pasitikėjimo krizę“, ir paragino gyventojus susitelkti.

Vokiečiams pasitinkant jau antras Velykas su karantino suvaržymais, šalyje auga nepasitenkinimas vyriausybės atsaku į pandemiją.

Savo kreipimesi į Vokietijos gyventojus, kuris turi būti transliuojamas šeštadienį, F.-W. Steinmeieris pripažino, kad „būta klaidų“ dėl testavimo, skaitmeninių sprendimų ir vakcinavimo.

Pasitikėjimas demokratijoje priklauso nuo labai trapaus susitarimo tarp piliečių ir valstybės.

„Pasitikėjimas demokratijoje priklauso nuo labai trapaus susitarimo tarp piliečių ir valstybės: „Tu, valstybe, atlieki savo darbą, aš, pilietis, atlieku savo“. Žinau, kad jūs, piliečiai, šios istorinės krizės metu atliekate savo darbą. Jūs daug padarėte”, – sakė prezidentas.

Pasak jo, pandemijos pradžioje šalies nuotaikos dėl mažo užsikrėtusiųjų skaičiaus buvo geros, bet dabar jaučiamas per didelis pesimizmas.

Prezidentas paragino vokiečius susitelkti ir atidėti į šalį „nuolatinį piktinimąsi“ kitais žmonėmis ar aukšto rango pareigūnais.

Pasak jo, artimiausiomis savaitėmis vakcinų bus pristatoma daug daugiau, Europa didina savo gamybos pajėgumus, o prie vakcinavimo pastangų prisidės ir šeimos gydytojai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis