Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen: netrukus galėsime apsikabinti su tais, kurių pasiilgome

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen savo feisbuko paskyroje sveikina Lietuvos žmones ir lietuvius visame pasaulyje šventų Velykų proga.

„Pavasaris, nors ir neskubėdamas, tačiau palengva užlieja mus savo šiluma ir gyvybe. Tokiu metu norisi daugiau bendrauti ir džiaugtis bundančia gamta“, – sako Seimo Pirmininkė. Ji primena apie pandeminę realybę, kuri neleidžia susitikti su artimaisiais: „Realybė mus verčia jau antras Velykas švęsti saugiai, glaudžiame šeimos rate. Tai nėra lengva mums visiems, išsiilgusiems įprasto šurmulio ir saugaus artumo pojūčio. Tačiau Velykos – tai grįžtančio tikėjimo laikas. Metas, kuomet pajunti, kad šaltis išėjo ir jo vietą užima atgimstanti gyvybė. Kaip vilties simbolis, kad viskas turi savo pabaigą“. Įkvėpdama geresnio rytojaus vilties V. Čmilytė – Nielsen sako: „Tikėjimas, kad rytoj bus geriau“.

realybė mus verčia jau antras Velykas švęsti saugiai, glaudžiame šeimos rate.

Pirmininkė kviečia neprarasti kantrybės: „Šiandien mums visiems reikia dar krislo kantrybės. Jūs jau atidavėte labai daug ir gali atrodyti, kad jau nebėra nei jėgų, nei pasiryžimo. Prašau – dar nepasiduokime šiam impulsui. Šiandien dar reikia stabtelėti ir jau netrukus mes vėl galėsime apsikabinti su visais, kurių taip pasiilgome“. Savo sveikinimą užbaigia: „Sveikinu Jus su šventomis Velykomis!“ – sako Lietuvos parlamento vadovė.

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen sveikina su šv. Velykomis

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis