Vokietijos Bažnyčia: kaip švęsti Velykas šeimose

ŠaltinisVATICAN NEWS

Artėjant Velykoms tikintiesiems siūlomos įvairios maldos formos, kaip kad Kryžiaus kelio apmąstymas, kryžiaus adoracija, tiek asmeninė, tiek bendra malda su šeimos nariais.

„Vatican News“ informuoja, kad Vokietijos Bažnyčios bendruomenė dalijasi idėjomis, kaip švęsti Velykas šeimose besitęsiant pandemijai ir su ja susijusių ribojimų taikymui, kai daugelis negali dalyvauti Mišiose gyvai. Artėjant Velykoms tikintiesiems buvo siūlomos įvairios maldos formos, kaip kad Kryžiaus kelio apmąstymas, kryžiaus adoracija, tiek asmeninė, tiek bendra malda su šeimos nariais ar klausantis bei žiūrint tiesiogines transliacijas. 

Šv. Velykos šeimose / „Unsplash“ nuotr.

Vokietijos Bažnyčios interneto portalas pasiūlė įvairių idėjų – rasti ramų kampelį namuose, audeklu papuošti stalą, pastatyti maldai kryžių, ikoną, žvakę ar šventojo statulėlę, kas galėtų suvienyti maldai šeimą beklausant liturgijos transliacijų. Galima kartu kalbėti liturginių valandų maldas, apmąstyti Eucharistijos, Velykų slėpinį.

Leipcige vyksta „Velykų pašto Dievui“ akcija – bažnyčiose pritvirtintos dėžutės, kur galima palikti siūlomas bendruomenines maldas Prisikėlusiajam, kurios vėliau bus skaitomos Velykų žvakės šviesoje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis