Vilniaus kunigų seminarijoje lankėsi Kauno arkivyskupas K. Kėvalas

Gavėniai įpusėjus, kovo 22 d., kaip pranešama, Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijoje lankėsi Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

„Ganytojas Valandų liturgijos metu teigė, kad Jėzus ,baigė mokslus šv. Juozapo seminarijoje’, nes visa Jo žmogiška laikysena bei vartojami žodžiai yra perimti iš Jo globėjo. Žmonių patiriama trauka prie Kristaus buvo jo asmens tapatybės su Tėvu išraiška“, – pasakojama seinarijos pranešime.

„Anot ganytojo, panašiai yra ir su kunigystės keliu. Žmonėms tėviškumas, saugumo jausmas, asmens pavyzdys yra paguoda ir įkvėpimas, o pašauktiesiems į kunigystę – Viešpaties padovanoto pašaukimo išsipildymas“, – rašoma jame.

Juokaudamas savo žodžio pabaigoje ganytojas seminaristams palinkėjo „toliau tapatintis su Viešpačiu per maldą ir troškimą sužinoti daugiau, eiti šventumo keliu ir klestėti gyvenant labai geru adresu – šv. Juozapo seminarija – kurią pabaigė Jėzus“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Dabar visus priima. Nera is ko rinktis, tai net tie kur su sutrikimais baigia. Sako toks apsaukimas. Jei sako matyt zino.

  2. Teologija gali baigti kiekvienas netikelis. Dauguma klieriku kitur butu po pirmo semestro out,nes labai silpni mokslui. Seminarijoj praleidzia, ne mokslas ten svarbiausia. Tamkus is vis nevertino mokslo, tik lojaluma.

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte