Nancy Pelosi toliau kritikuoja JAV katalikų vyskupus

ŠaltinisCNA

Ketvirtadienį Džordžtauno universiteto Tikėjimo ir teisingumo centre vykusioje diskusijoje buvusi Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi (Nensi Pelouzi) su kritikavo JAV katalikų vyskupus dėl jų nepritarimo abortams ir translyčių operacijoms.

„Jie [vyskupai] nori atsisakyti didžiosios dalies [katalikų socialinio mokymo] dėl vieno dalyko [abortų]“, – sakė N. Pelosi. – Ir tai yra mūsų kova.“

Būdama atvira abortų šalininkė ir LGBTQ+ judėjimo rėmėja, N. Pelosi nuolat nurodo savo katalikų tikėjimą kaip jos politinių pozicijų priežastį.

Būdama Atstovų Rūmų pirmininke, iš pradžių 2007-2011 m., o paskui vėl 2019-2023 m., N. Pelosi palaikė teisės aktus, kuriems priešinosi JAV vyskupai, įskaitant Prieinamos sveikatos priežiūros aktą ir Pagarbos santuokai aktą.

JAV katalikų vyskupų konferencija abortus pavadino „dideliu blogiu“, o LGBTQ+ įstatymus – „keliančiais didelį susirūpinimą“.

2022 m. gegužę San Francisko, kuriam atstovauja N. Pelosi, arkivyskupas Salvatore Cordileone (Salvatorė Kordiljonė) atvirame laiške paskelbė, kad savo vyskupijos kunigams uždraudžia dalyti šventąją Komuniją N. Pelosi dėl jos požiūrio į abortus.

Ketvirtadienį N. Pelosi sakė: „Manau, kad tai jo, o ne mano problema“.

„Jis labai aiškiai pasakė, kad galbūt mes ne visi esame Dievo vaikai. Galbūt mes neturime laisvos valios“, – sakė N. Pelosi apie arkivyskupą, kurį ji taip pat sukritikavo už priešinimąsi LGBTQ+ ideologijai.

„Iš mūsų arkivyskupo ir kitų asmenų girdėjome labai neigiamų, prieš LGBTQ nukreiptų dalykų“, – sakė JAV politikė, ypač kritikuodama vyskupų poziciją prieš operacijas vaikams.

„Šiuo metu mūsų iššūkis yra translyčiai vaikai: kai kuriose valstijose tave suims, jei bandysi patenkinti savo translyčio vaiko sveikatos poreikius. Jie tai pavadins prievarta prieš vaikus. Taigi, taip, kai ką išjudina kai kurie konservatyvesni Bažnyčios vadovai. Liūdna pasakyti – ne Jo Šventenybė“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

15 KOMENTARAI

 1. N. Pelosi – tokia pati, kaip ir dauguma demokratų. Blogai. Jos prieštaravimas Dievui ir Bažnyčiai yra atviras ir besikartojantis. Galima suprasti, kai žmogus kelia argumentais pagrįstus klausimus, kai yra stengiamasi suprasti, kas tiesa ir kas ne – visiems mums žinomi dalykai, kuomet abejonė ir mąstymas tampa tikėjimą stiprinančiomis jėgomis. O N. Pelosi yra fanatikė.

  • reikia gi kaip nors pateisint užmimamą vietą, koks Pavilonis strimagalviais nulėktų pas ją, kad bent jinai jam ištiestų kokį pirštelį…

   • Tokio Pavilonio prie Pelosi niekas neprileis, su Kolumbijos ir Kubos mafija Amerikoje – trumpa kalba.

 2. Šie Pelosi kaltinimai yra skirti ne Amerikos vyskupams, bet Dievui.
  Amerikos vyskupai nėra pozicijos, sakančios kad homoseksualūs santykiai ir negimusių vaikų žudymas yra nuodėmė, autoriai.
  Kad homoseksualūs santykiai ir vaikų žudymas yra nuodėmė mums yra apreiškęs pats Dievas, o Amerikos vyskupai tik sąžiningai laikosi Jo žodžių.
  Jei Pelosi kaltina Dievą ir nesutinka su Jo Šventajame Rašte apreikštais žodžiais, tai ji negali vadintis nei katalike, nei aplamai krikščione.
  Jei Pelosi moko žmones to, kas yra priešinga Šventojo Rašto žodžiams, tai ji daro papiktinimo nuodėmę, ji stumia žmones į blogį, kuris gali sugriauti jų gyvenimus ir juos pačius pražudyti.
  Labai teisingai pasielgė Amerikos vyskupai uždrausdami žmogui, kuris daro klaidinimo nuodėmę, kuri gali turėti tragiškas pasekmes milijonams žmonių ir dėl to nesigaili, suteikti Švč. Sakramentą.
  Manau Amerikos vyskupų pozicija yra sąžininga klaidinamų žmonių, žudomų vaikų ir Švento Rašto atžvilgiu.

 3. Tik aš, lygiai taip, kaip kitas žmogus, kurio komentaras yra aukščiau, taip pat pasivadinęs Vardo vardu, nesuprantu popiežiaus pozicijos. Kai Amerikos teisėjai nusprendė panaikinti abortų privalomumą ir leido visoms valstijoms spręsti pačioms ar leisti abortus, bei dėl to patyrė didžiulį spaudimą ir persekiojimus, tai popiežius neišreiškė šiems garbingiems žmonėms palaikymo. Popiežiaus palaikymas buvo tik simbolinis.
  Tuo tarpu, kai Amerikos vyskupai uždraudė Pelosi suteikti Šv. Komuniją, ši demonstratyviai atvyko į Romą ir popiežius jai suteikė Šv. Komuniją filmuojant ir paskelidžiant šį vaizdą po visą pasaulį, tuo parodydamas savo palaikymą Pelosi bei jos abortų politikai, bei Amerikos vyskupų sprendimo sumenkinimą.
  Popiežius turėtų atsrovauti ir ginti krikščioniškas vertybes.

 4. Įkelsiu šv. apaštalo Pauliaus žodžius, kurie labai tinka tokiems klaidinantiems žmonėms kaip Pelosi ar vokiečių sinodas, norintiems iškreipti Šventąjį Raštą:

  Gal 1, 8
  Įspėjimas
  6 Aš stebiuosi, kad jūs nuo to, kuris pašaukė jus Kristaus malone, taip greitai persimetate prie kitos evangelijos,[i3] – 7 nors iš tikro kitos nėra, o yra tik jus klaidinantys žmonės, kurie nori iškreipti Kristaus Evangeliją. 8 Bet nors ir mes patys ar angelas iš dangaus imtų jums skelbti kitokią evangeliją, negu esame jums paskelbę, – tebūnie prakeiktas! 9 Kaip anksčiau sakėme, taip dabar sakau dar kartą: jei kas jums skelbia kitokią evangeliją, negu esate priėmę, – tebūnie prakeiktas!

  10 Ar aš ieškau žmonių palankumo, ar Dievo? Gal stengiuosi įtikti žmonėms? Norėdamas patikti žmonėms, nebebūčiau Kristaus tarnas.

  • pritariu visiems keturiems jūsų komentarams, betgi ir vėl tas pats klausimas: o kas tokia yra Pelosi? Koks tai žmogus? Tai yra tiesiog tvirto tikėjimo ir tvirų dorovinių opažiūrų neturinti senutė, ir tiek. Patys pagalvokite: o tai kokie kiti demokratų žmonės, jeigu jiems viešumoje tinka ir Pelosi? Štai pagalvokite: kiek Lietuvoje yra repsublikonų ir kiek demokratų šalininkų? Tai labai svarbus klausimas, ir galite nabejoti, kad kai tik Lietuvos melasklaida perskaitys šitą komentarą, kokioje LERT arba 15min nedelsiant bus papilta purvo ant respublikonų.

   • Negali lyginti su Napoleonu ir Sniegium iš „Gyvulių ūkio“, bet susisiekimo ministras Skuodis – toks įdomesnis personažas. Tai įvyko šio ministro vyskupijoje. Didžiausioje iš vyskupijų. Ir ne primą kartą taip dviprasmiškai.

   • geriausias respublikonas, laikantis save kataliku – tai Trumpas, gyvenantis su kažkelinta žmona ir kažkelinta meiluže.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte