REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Vilkaviškio vyskupijoje vyko pasišventusių našlių asociacijos amžinųjų įžadų šventė

Vilkaviškio vyskupijoje vyko pasišventusių našlių asociacijos amžinųjų įžadų šventė. Gegužės 25 d. Marijampolės šv. Vincento Pauliečio parapijos bažnyčioje susirinko Vilkaviškio vyskupijos pasišventusių našlių asociacijos narės ir nemažas būrys parapijiečių.

Šv. Mišias tądien aukojo Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, asociacijos kapelionas kun. Žydrūnas Kulpys, rekolekcijų vadovas kun. Virginijus Vaitkus ir Kalvarijos parapijos klebonas kun. Algirdas Žukauskas.

Pagiedojus himną Šventajai Dvasiai, vyskupas visus pasveikino ir pasidžiaugė, kad asociacijos narės sėkmingai vykdo prisiimtus įstatus bei reglamento įsipareigojimus. Taip pat didėja duodančių įžadus našlių skaičius, atsiranda naujai norinčių jungtis į asociaciją.

Ganytojas akcentavo, kad labai svarbu suprasti, kas našlių įžadai yra: atsiliepiant į Dievo meilę ir kvietimą savo likusį gyvenimą paaukoti Dievui, atsakyti į Jo meilę, pasišvęsti Jam, vis labiau dalyvaujant vietinės Bažnyčios gyvenime pagal galimybes bei sugebėjimus, dar daugiau didinti ištikimybę liturginei ir asmeninei maldai.

Tą dieną dvi našlės Angelė Kalvaitienė ir Aldona Šlinkšnienė davė amžinuosius skaistumo įžadus, dar dvi naujos našlės pradėjo pradinį formacijos etapą pagal asociacijos statutą ir reglamentą.

Vyskupas pakvietė ir kitas našles pasidomėti šios asociacijos tikslais ir esant pašaukimui atsiliepti į Dievo kvietimą ir paaukoti savo likusį gyvenimą Dievui.

Po šv. Mišių ir palaiminimo visi susirinko parapijos kavinėje agapei ir pabendravimui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte