Valdas Vižinis. Lietuva turi naują pedofilijos veidą

Kuris ne ką skiriasi nuo senojo. Prieš tai buvusio.

Jakilaičio teigimu – „išgalvotoje Garliavos istorijoje”. Nuo savęs pridedu –  dar ir patyrusio „išgalvotą” mirtį.

Važinėjosi su keturračiu po balą, „savo noru“ nukrito ir nuskendo. Nes girtas, ko norėt.

Praėjus (tik !) mėnesiui nuo kitos „išgalvotos“ mirties. Išnaudotos mergaitės tėvo. Paieškomo visų įmanomų Lietuvos jėgos tarnybų, bet nutarusio  pasivaikščioti  prie marių, išgėrusio degtinės ir „savo noru“ paspringusio.

O prieš tai dar dviejų „išgalvotų” mirčių – teisėjo, tapusio „išgalvotos“ istorijos taikiniu,  ir išnaudotos mergaitės mamos pusseserės. Kurios vaikas irgi dingo nežinoma kryptimi.

„Išgalvotos istorijos“ keturios „išgalvotos“ mirtys. Dvi kurių – senojo pedofilijos veido ir nelaimingo mergaitės tėvo buvo „savanorės“.  Savanoriškai atsitiko viena po kitos.

Pagrindiniai propagandininkai, Garliavos pedofilijos istorijos „skandintojai“ ne veltui susigribzdo. Šiandien jie dainuos kur kas darniau.

Nes.. Garliavos tikrosios, ne išgalvotos, istorijos veikėjai, nusikaltėliai niekur nedingo. Jie tarp mūsų. Aukštose socialinėse, verslo pozicijose. Su savo baisia įtaka. Kuri po Garliavos įvykių  ir nuteisus teisėją Venckienę gal tapo mažiau koordinuota.

Garliavos tikrosios, ne išgalvotos, istorijos veikėjai, nusikaltėliai niekur nedingo. Jie tarp mūsų. Aukštose socialinėse, verslo pozicijose.

Garliavos pedofiliją dengę prokurorai palikę prokuratūrą. Tik dėl to ši istorija ir galėjo iškilti.

1999 m. Latvijos pedofilijos skandale „maudėsi” pats premjeras Škelė ir keli ministrai. Jiems net veikė „berniukų tiekimo” sistema. Nors nuteisti nepavyko, savo vietas jie privalėjo palikti.

O Lietuvoje veikiantys tuometiniai „vilkolakiai” taip ir liko neidentifikuoti.

Bartoševičius tik „netyčia prigautas” aukštai patupdytas šios brolijos nelaimėlis, ant glotnaus kvepiančio imbierais elito „kūno“,  sukėlęs jiems tiek nereikalingo dėmesio ir problemų, tarp konservatorių Seime.

Konservatorių. Kuriems Dievas miręs.

 Ir, žinot? Regis .. tai Dievo pirštas.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

12 KOMENTARAI

 1. ,kad lietuviai neoriai pasirinko melstis pavardės „Landsbergis ” stabui.Net dėl šios susivokietintos pavardės gynybą nepatikimiems vokiečiams atidavė.Kuriems,net ir eiliniams,jų praktiška patogi gerovė aukščiau visko.Kada lietuviai išaugs iš baudžiauninko mentaliteto?

 2. Kur K. Bartoševičius dabar? Areštinėje? Prokurorai bemat turi išduoti orderį uždaryti K. Bartoševičių į areštinę trims mėnesiams, turin omenyje jo nusikaltimų skaičių ir pavojingumą. Ir pasodinti jį į Pravieniškes arba Marijampolę – kai kaliniai sužinos, už kokį straipsnį K. Bartoševičius sėdi, penkių metų įkalinimas jam bus daugau nei pakankama bausmė.

  • čia senis Lanzbergis? Buve konservai ir dabartiniai save vadinantys konservais skiriasi kaip diena nuo nakties. Iš dabartinių tik pavadinimas, o turinys – visi mato koks.

 3. Abc, na ir kaip tau kyla net mintis garbingiausiu Lietuvos žmogum, kuris VIENAS ant savo pečių mums Laisvę atnešė, suabejoti?

 4. ir vel valinskine veikla juda – gaila, matyt, tiems kurie prarado valdzia ir niekaip jos negeba susigrazinti

 5. Labai keisti dalykai nutiko Garliavos įvykių metu.
  Ale sutapk gi taip, būna gi neįtikįtinų sutapimų, kad du svarbiausi bylos liudytojai ėmė ir netikėtai žuvo, vienas paspringo žole, kitas paskendo balutėje…
  Reikia atnaujinti ir šią bylą, ištraukti visus pedofilus į dienos šviesą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte