REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Lenkijos jaunimo Eurovizijos laimėtoja: stereotipas, kad į bažnyčią eina tik seni žmonės, turi būti sulaužytas

ŠaltinisREMIX NEWS

Aštuoniolikmetė lenkų dainininkė Roksana Węgiel interviu naujienų portalui Wp.pl atvirai papasakojo apie savo požiūrį į tikėjimą ir prisipažino, kad reguliariai eina į bažnyčią.

Jaunoji popmuzikos žvaigždė sakė, kad nori didinti informuotumą apie Katalikų Bažnyčią, „nes tai gali būti kažkas, kas tave sustiprina”.

„Einu ten ne dėl kunigų, bet dėl Dievo. Tai yra tikėjimas. Bažnyčia man yra žmonių, kuriuos sieja meilė Dievui, bendruomenė”, – sakė ji.

Węgiel pabrėžė, kad nueina į bažnyčią vos tik pajaučia poreikį pabūti su Dievu. Anot jos, ten būna „puikios šventosios Mišios ir nuostabūs pamokslai”.

Einu ten ne dėl kunigų, bet dėl Dievo. Tai yra tikėjimas. Bažnyčia man yra žmonių, kuriuos sieja meilė Dievui, bendruomenė.

Lenkų dainininkė teigė, kad reikia laužyti stereotipą, jog į bažnyčią eina tik „seni žmonės”.

„Aš einu į bažnyčią su savo komanda; ji visi yra jauni žmonės ir jie yra mano geriausi draugai”, – sakė jaunoji dainininkė.

Roksana Węgiel – lenkų popdainininkė, televizijos laidų vedėja ir dainų autorė. Ji taip pat yra prodiusavusi keletą dainų.

Węgiel muzikos industrijoje dalyvauja nuo vaikystės. Dar besimokydama pradinėje mokykloje ji lankė muzikos mokyklą ir mokėsi groti pianinu. Būdama aštuonerių metų pradėjo lankyti dainavimo pamokas, o netrukus prisijungė prie bažnyčios vaikų choro.

2018 m. ji laimėjo pirmąją televizijos šou „The Voice Kids” laidą ir 16-ąjį jaunimo „Eurovizijos” dainų konkursą. 2019 m. ji laimėjo MTV Europos apdovanojimą kaip geriausia Lenkijos atlikėja, o 2021 m. įrodė, kad yra geriausia lenkiškoje šokių šou laidoje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte