„Twitter“ atstatė nubausto krikščioniško naujienų portalo paskyrą

„Twitter“ atkūrė krikščioniško naujienų portalo „The Christian Post“ paskyrą po devynis mėnesius trukusio jos sustabdymo už tai, kad praėjusių metų kovo mėnesį portalo paskelbtoje žinutėje translytis J. Bideno administracijos pareigūnas, biologiškai vyras, buvo įvardintas vyru, o ne moterimi.

„Atsisakėme paneigti tiesą“, – teigė redaktoriai socialinio tinklo žinutėse. Kalbama apie portalo naujieną, kurioje buvo pranešama, kad save translyte moterimi identifikuojantis J. Bideno administracijos pareigūnas, dr. Rachel Levine, anksčiau žinomas kaip Richardas, buvo įtrauktas į „USA Today“ „Metų moterų“ sąrašą.

„Kaip žurnalistai suprantame savo etinę pareigą pateikti tikslumą, o ne išgalvotą pasakojimą, tiesą, o ne nuomonę. Vyro vadinimas vyru yra mokslinė tiesa, o ne nuomonė. Faktų redagavimas vadinamas komentaru, nuomone, o kai kuriais atvejais – nesąžiningumu“, – teigė jie.

2022 m. kovo 20 d. socialinės žiniasklaidos milžinė krikščioniškam naujienų portalui pranešė, kad jų įrašas pažeidė politiką, draudžiančią, jų nuomone, „neapykantos kupiną elgesį“, ir „laikinai apribojo kai kurias“ paskyros funkcijas, įskaitant galimybę skelbti naujienas.

Kiti socialinio tinklo apribojimai buvo negalėjimas pamėgti, sekti ar pasidalinti pranešimais.

„Twitter“ taip pat portalui pranešė, kad apribojimai gali būti panaikinti praėjus 12 valandų po to, kai bus ištrinta žinutė apie R. Levine’ą, JAV Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamento sekretoriaus padėjėją sveikatos klausimais, tačiau portalas nusprendė to nedaryti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Labai džiugi žinia, smūgis ideologizuotai cenzūrai.
    Ačiū Tviterio vadovams ir labai ačiū krikščioniškam naujienų portalui už principingumą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte