Tokijo katalikų arkivyskupas prašo olimpiečių susilaikyti nuo vietinių šventyklų lankymo

ŠaltinisCNA

Tokijo katalikų arkivyskupas Tarcisio Isao Kikuchi paprašė atvykstančių olimpinių sportininkų, trenerių ir sirgalių susilaikyti nuo apsilankymo vietinėse katalikų bažnyčiose, nes vyskupija įsipareigojo „užkirsti kelią abipusiam užsikrėtimui“.

Arkivyskupas pateikė šį prašymą visiems užsienio olimpinių ir parolimpinių žaidynių dalyviams ir žiūrovams. „Tokijo vyskupijoje daug galvojome apie galimybes priimti svečius iš užsienio ir tikinčiuosius mūsų parapijose, kad patenkintume jų dvasinius poreikius šio didžiojo tarptautinio renginio dienomis“, – pažymėjo arkivyskupas. – Tačiau apdairumas turi vyrauti ir mes nusprendėme atšaukti visus šiuos planus, kad nepakenktume vietos gyventojų, olimpinių ir parolimpinių žaidynių dalyvių ir žiūrovų sveikatai“.

Tokijo miesto pareigūnai dėl koronaviruso plitimo paskelbė dar vieną nepaprastąją padėtį likus dviem savaitėms iki olimpinių žaidynių, kurias planuojama atidaryti liepos 23 d. Taip pat įvestas draudimas masiškai lankytis olimpiniuose sporto renginiuose, siekiant užkirsti kelią galimam naujam koronaviruso protrūkiui mieste. Tai jau ketvirtoji nepaprastoji padėtis mieste per pandemiją.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Tikėjimo ir pasitikėjimo Viešpačiu – nerasta. O juk Šv. Rašte parašyta, kad be Dievo žinios nei plaukas nuo galvos nenukrenta.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis