Telšių vyskupas A. Jurevičius Tauragėje sveikino policijos bendruomenę su profesine švente

Spalio 2 d. Angelų sargų dieną Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje Šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas ordinaras Algirdas Jurevičius, informuojama bažnyčios feisbuko paskyroje.

Kartu su vyskupu ir tikinčiaisiais meldėsi vyskupo generalinis vikaras kanauninkas Vilius Viktoravičius, Tauragės apskirties policijos kapelionas kanauninkas Remigijus Sunorius ir didelis būrys Tauragės, Šilalės ir Šilutes dekanatų parapijų klebonų su didele policininkų bendruomene.

Po šv. Mišių skambėjo nuoširdūs sveikinimai profesinės šventės proga iš vyskupo lūpų .Taip pat sveikino gausus būrys įvairių organizacijų, kaip rašoma paskyroje. Buvo linkima, kad ši šventė būtų ir asmeninė šventė, sutinkama didžiuojantis savo pasirinkimu. „Didžiuojantis savo ir kolegų pergalėmis, didelėmis ir mažomis, žinomomis visuomenei ar vien nebyliai apsaugančiomis mus visus“, – drąsino vyskupas.

Parapijos klebonas linkėjo pareigūnams atkaklumo atliekant kilnią misiją, siekiant būti dorais savo srities profesionalais. Tegul būna tvirtas Jūsų apsisprendimas – ginti, saugoti ir padėti, priminė kunigas, linkėdamas stiprybės, „kurios pasisemti galima bet kada atvykus į šventovę“.

„Gražios šventės, mieli pareigūnai, prasmingų darbų!“, – skambėjo šventiniai linkėjimai Tauragės bažnyčios paskyroje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis