Telšių vyskupas A. Jurevičius lankėsi Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre

Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius, lydimas generalvikaro kan. Viliaus Viktoravičiaus, 2023 m. vasario 21 d. aplankė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro administraciją.

Vyskupą šiltai priėmė ir užgavėniškais blynais pavaišino teatro vadovė Laima Vilimienė, pavaduotojai Naglis Stancikas ir Audronė Juozauskaitė.

Teatro vadovybė kartu su ganytoju aplankė rekonstruojamą muzikinio teatro pastatą, generalinio rangovo UAB „Infes“ atstovas pravedė saugaus pasivaikščiojimo statybvietėje kursą, aprengė specialia apranga ir supažindino su vykstančiais darbais.

Vyskupas pasidžiaugė, kad baigus rekonstrukciją duris atvers atsinaujinęs bei nauju kūrybiniu polėkiu apdovanotas ir labai svarbus Vakarų Lietuvai aukštos muzikinės kultūros centras.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Turi teisę eiti kur nori. Ypač jis yra muzikos žmogus. Todėl nenuostabu, kad lankosi tokioje įstaigoje. Ir gerai, kad lankosi, gal idėjomis pasidalino, gal projektas bus koks. Pasidžiaukime. Yra kunigų, kurie kuria itin gražias eiles, kiti tapo paveikslus, kiti muzikuoja, argi tai nenuostabi Dievo dovana. Meniškos sielos kunigai turi jautresnę širdį.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte