Suomiai Gretai Thunberg suteikė teologijos daktarės garbės laipsnį

Švedų ekologijos aktyvistė Greta Thunberg tapo Helsinkio universiteto Teologijos fakulteto garbės daktare, skelbiama institucijos interneto svetainėje.

G. Thunberg, Suomijos prezidentas Sauli Niiniste, transhumanizmo ideologas Yuval Noah Harari ir dar 27 žmonės iš viso pasaulio gavo Helsinkio universiteto garbės daktaro laipsnius įvairiose mokslo srityse.

Kaip paaiškino universiteto profesorius Martti Nissinenas, taip fakultetas norėjo praplėsti požiūrį į žmogaus teises ir Žemės būklę.

„Pasirinkdami Gretą garbės daktare, mes pranešame, kad norime būti tokie pat drąsūs ir įtakingi kaip ji“, – sakė M. Nissinenas komentare didžiausiam Suomijos laikraščiui „Helsingin Sanomat“.

Pagal tradiciją garbės daktaro vardai įteikiami per universiteto baigimo iškilmes. Šiemet garbės daktaro vardą iš viso gavo 30 žmonių iš viso pasaulio.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

12 KOMENTARAI

  1. Na ką, tik dar kartą išryškėjo, kad environmentalizmas arba kitaip „žalioji darbotvarkė“ yra nauja religija, turinti savo dievybę (motiną žemę), savo apaštalus (klimato kaitos aktyvistus) ir savo teologus (Greta Tunberg)…

      • Greta gi švedė, ne suomė. Todėl pavadinimas teisingai parašytas. Jo esmė – suomių tauta suteikė laipsnį Gretai.

  2. pagal švedų pavydį girios užverstos sausuoliais,kuriuos graužia vabalai.Tie vabalai jau persimetė į geras egles ir graužia ištisus eglynus,kuriuos reikės iškirsti ištisai ir neliks girios arba ją reikės atsodinti.Taigi,miškeliuose pūsta tūkstančiai kietmetrių medienos,jos žmonėms neduoda,malkos brangios,neįperkamos,o mediena kurui atiduota vabalams.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte