Kardinolas G. Muelleris: Vokietijos vyskupai turi būti nuteisti

ŠaltinisCNA

Vokietijos sinodas didele balsų dauguma pritarė, kad Bažnyčia palaimintų tos pačios lyties asmenų sąjungas ir išsiskyrusių bei antrą kartą susituokusių katalikų sąjungas, tačiau kai kurie katalikų hierarchai šį žingsnį griežtai kritikuoja ir kaltina Vokietijos vyskupus atsisakant tikėjimo.

Vokietijos kardinolas Gerhardas Muelleris (Gerhardas Miuleris) kovo 16 d., transliuotame interviu EWTN laidoje „The World Over with Raymond Arroyo“ priekaištavo Vokietijos vyskupams ir ragino juos nubausti.

„Turi būti surengtas teismas, jie turi būti nuteisti ir nušalinti nuo pareigų, jei patys neatsiverčia ir nepriima katalikų doktrinos“, – interviu metu sakė G. Muelleris.

„Tai labai liūdna, kad dauguma vyskupų balsavo aiškiai prieš apreikštąją doktriną ir Katalikų Bažnyčios bei viso mūsų krikščioniškojo mąstymo apreikštąjį tikėjimą, prieš Bibliją, Dievo žodį Šventajame Rašte, apaštališkąją tradiciją ir apibrėžtą Katalikų Bažnyčios doktriną“, – pridūrė kardinolas.

Muelleris sakė, kad pasauliečiai ir vyskupai, kurie Vokietijos sinodo kelyje palaikė šias rezoliucijas, yra „paveikti šios LGBT ir woke ideologijos, kuri yra materialistinė ir nihilistinė“.

„Absoliučiai šventvagiška palaiminti tokias bendro gyvenimo formas, kurios pagal biblinę ir bažnytinę doktriną yra nuodėmė, nes visos seksualumo formos už galiojančios santuokos ribų yra nuodėmė ir negali būti palaimintos“, – sakė jis.

„Jei pažvelgtume į Bibliją, tai absoliučiai vienintelė santuoka tarp vyro ir moters, kuriuos sieja meilė kūnu ir siela, – sakė kardinolas, – ir kurie turi galimybę [tapti] tėvais ir motinomis bei sukurti šeimą.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

 1. Pagarba šitam Dievo žmogui už tiesų ir aiškų žodį. Pasigendame Lietuvos vyskupų pasisakymo šituo klausimu.

  • Anot V. Visockio dainos – „Ты, Зин, на грубость нарываешься“ . Pasisako mūsų vyskupai užtenkamai, tik ne pakeltu tonu, o taip, kaip priklauso katalikui.

   • Neteko girdėti, kad apie padėtį Vokietijos Katalikų bažnyčioje po šito paskutinio jų „sinodo“ būtų kalbėję.

   • pritariu Pilietiniam nepaklusnumui – jei mūsų ganytojai turėtų stuburą, nereikėtų „iš po stalo“ ieškoti argumentų jų veiklai pateisinti. Kodėl niekas nežino apie jų poziciją? Kur ji?
    Ar jie pritaria vokietukų sinodui? Kodėl jaučiamas drungnumas? Ar ne tokius drungnus Dievas žadėjo išspjauti?

  • taip, čia žaizda, kurios Grušas taip ir neišgydė. Jam tai tik papildomi pinigai, kurie nekvepia. O blogą kvapą bažnyčioje jis tikisi užgožti smilkalais. Tik šis keliais – ne Jėzaus kelias. Būtinai JE susitrenks koją į akmenį… ir jam skaudės labai.

 2. Straipsnio paantraštėje yra netiksliaisuformuluota mintis, kad kai kurie hierarchai kritikuoja vokiečių sinodą. Dėl tokios formuluotės susidaro klaidingas įspūdis, kad visi hierarchai palaiko vokiečių sinodą, tik kai kurie nepalaiko.
  Labai teisingai straipsnyje įvardino Kardinolas, kad vokiečių sinodo vyskupai aiškiai
  pasisako prieš apreikštąją doktriną ir visą mūsų tikėjimą, prieš Bibliją. Jei jie pasisako prieš Šventąjį Raštą, kas yra vienas pagrindinių dalykų, vadinasi jie nebegali vadintis krikščionimis, nes krikščionis yra tas, kas laikosi Kristaus žodžio.
  Vienoje bažnyčioje negali būti dvi skirtingos doktrinos, du skirtingi tikėjimai, negali vienoje Bažnyčioje būti antikrikščionys ir krikščionys. Vokiečių antikrikščionys turi pasitraukti iš Bažnyčios ir liautis vadinti save krikščionimis.
  Popiežius turėtų pasirūpinti, kad Vokietijoje atsirastų krikščioniškos bažnyčios, kurias galėtų lankyti Vokietijos tikintieji.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte