Skandalisto Marilyn Mansono pasirodymas sekmadienio pamaldose nustebino daugelį

Šokiruojančio rokerio Marilyn Manson (Marilyno Mansono) pasirodymas, į kurį jį pakvietė Kanye West (Kanje Vestas), spalio 31 dienos pamaldose sulaukė nevienareikšmiškų krikščionių reakcijų dėl rokerio prieštaringai vertinamos muzikinės karjeros, akivaizdaus satanizmo puoselėjimo ir daugybės jam mestų kaltinimų seksualiniu priekabiavimu bei smurtu.

Sekmadienio pamaldų metu skandalingas rokeris pasirodė scenoje kartu su dainininku K. Westu, dabar pasivadinusiu Ye, ir dainininku Justin Bieber (Džastinu Byberiu). Maldos rate juos supo baltai apsirengusių žmonių būrys.

Nuotraukose matyti, kaip M. Mansonas, kurio tikrasis vardas Brian Warner (Brajanas Vorneris), dalyvauja maldos rate apsikabinęs K. West, o netoli stovi ir dainininkas J. Bieberis. Rokeris pritariamai linksi galva, kai šis sako: „Šią dieną Jėzaus vardu mes išvarysime visus demonus“. Maldos ratą lydi giesmės.

Kai kurie krikščionys gyrė rokerio pasirodymą renginyje kaip galimą atpirkimo pavyzdį, tačiau kiti priėjo prie išvados, kad tokiame renginyje nederėtų rodyti garsenybei, kuri, kaip įtariama, įvykdė daugybę seksualinės prievartos aktų.

Dienraščiui „Daily Beast“ Blair Preston (Bleiras Prestonas), kuris save apibūdino kaip pamaldų krikščionį, pastebėjo, kad „krikščionys mėgsta tokias atpirkimo istorijas“.

Bendra malda

„Jei Marilyn eis tuo keliu norėdamas visuomenės palankumo, krikščionys dėl to pašėls, pavyzdžiui, sakys, jog Dievas atvertė Marilyn Manson“. Arba sakys, jog K. Westas atvertė Marilyn Mansoną, nes šiuo metu viešumoje daug kalbama apie Kanye, kuris jį ten atvedė“, – pridūrė B. Prestonas.

Nors krikščionių radijo laidų vedėjas J. Love sutiko, kad atleidimas ir atpirkimas yra svarbūs krikščionybei, jis laikraščiui „Daily Beast“ sakė: „Jei jis kaltas, kad ir kokia būtų bausmė už tai, absoliučiai turėtų ją sumokėti. Atleidimas nereiškia atsakomybės nebuvimo“.

Šių metų pradžioje kelios moterys rokeriui pareiškė kaltinimus seksualiniu išnaudojimu, tarp kurių ir jo buvusi sužadėtinė, aktorė Evan Rachel Wood (Evan Reičel Vud).

2018 m. ji išsamiai aprašė prievartą, kurią patyrė.

Aktorė prisiminė „toksišką psichinę, fizinę ir seksualinę prievartą, kuri prasidėjo lėtai, bet ilgainiui vis augo, įskaitant grasinimus nužudyti, stiprų apnuodijimą dujomis, ir tai padarė žmogus, kuris teigė ją mylįs.

Vasario mėn. instagrame istorijoje ji įvardijo dainininką esant prievartautoju ir vadino jį „pavojingu žmogumi“.

Rokerio pasirodymas pamaldose apačioje.

Netrukus dainininkė Phoebe Bridgers (Fobi Bridžers) pasidalino istorija, kaip paauglystėje lankėsi jo namuose, kur rokeris turi „prievartavimo kambarį“ ir juo didžiuojasi.

Dainininkė Ellie Rowsell (Eli Rausel) tviteryje atskleidė, kad prieš kelerius metus užkulisiuose sutikusi muzikantą suprato, jog „jis filmavo po jos sijonu su kamera“. Ji apgailestavo, kad „už jo elgesį nebuvo jokių pasekmių, jo turo vadybininkas tiesiog pasakė, kad „jis nuolat daro tokius dalykus“.

Aktorė Esme Bianco (Esmi Bianko), kadaise susitikinėjusi su skandalistu, taip pat apkaltino rokerį seksualiniu ir emociniu smurtu. Ji papasakojo savo istoriją žurnalui „New York Magazine“, kuris pranešė, kad „jis ne kartą peiliu pjaustė jai liemenį“ ir siuntė jos pjūvių nuotraukas savo padėjėjams ir grupės draugams. Vėliau ji pateikė ieškinį, kuriame kaltino dainininką ją išprievartavus ir sumušus.

Kita buvusi M. Mansono mergina metė jam panašius kaltinimus, teigdama, kad jis ją mušė, pjaustė ir seksualiai prievartavo per visą jų santykių laikotarpį. Netrukus po to, kai jos teiginiai buvo užfiksuoti žurnalo „People“ viršelyje, ji pateikė Mansonui ieškinį, kuriame taip pat teigė, kad jis ją kandžiojo ir degino.

Marilyn Mansono pasirodymas sekmadienio pamaldose / Vaizdo įrašo stop kadras

Mansonas savo ruožtu neigė visus kaltinimus dėl netinkamo elgesio. Jis taip pat neigė, kad buvo Šėtono bažnyčios dvasininkas. Kai 2001 m. interviu buvęs „Fox News“ vedėjas Bill O’Reilly (Bilas O’Reilis) įvardijo dainininką juo esant, Mansonas atšovė: „Tai buvo mano draugas, kuris dabar jau miręs, kuris buvo… filosofas, iš kurio aš… daug ko išmokau, ir toks titulas man buvo suteiktas. Taigi daug žmonių iš to išpūtė burbulą“.

Vedėjas taip pat papriekaištavo skandalingam dainininkui dėl to, kad jis „Majamio scenoje užsiiminėjo lytiniu aktu su kitu vyru“. Dainininkas atsakė, kad „tik tam tikra prasme“, bei pridūrė, kad „tai nebuvo tikras lytinis aktas“, nes „niekas nebuvo susijaudinęs“.

20 metų senumo interviu metu (apačioje) vedėjas O’Reilly kėlė klausimus apie Mansono įtaką vaikams ir visuomenei, konkrečiai išreikšdamas susirūpinimą dėl vulgarių tekstų jo muzikoje, seksualinių vaizdų jo pasirodymuose ir teigė, kad jo muzika skatina žmones nusižudyti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

 1. nenustebčiau, sužinojęs, kad K.Westas pasidarė PR per M.Mansoną ir jo per jo „atsivertimą, o M. Mansonas su K.Westu ir J.Bieberiu vėl priminė apie save, populiarumo duobėje esantį… Visi visiems padėjo, visiems buvo naudingas PR . Ratas užsidarė, o jūs, plebėjai pliaukšėkite liežuviais iš nuostabos… 🙂

  PS duok Dieve, kad aš klysčiau ir jų elgesys būtų buvęs nuoširdus…

  • būtent – kad nereiktų spėlioti, „garsenybės“ privalo AIŠKIAI įvardinti, ką jie darė. Kitaip tai yra PR. ir tai bjauru

   • nori būti šventesnis? Mindaugas Tau „fariziejus“? Pasižiūrėk į savo veidrodį – ką matai?
    Nepernešu „šventuolių“…
    Dieve, būk jam gailestingas.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte