Šiluvoje buvo meldžiamasi už popiežių Pranciškų ir kardinolo Audrio Juozo Bačkio 60 metų kunigystę

Kovo 13-osios Marijos diena Šiluvoje buvo švenčiama minint tiek išorinę, tiek vidinę laisvę kuri ateina iš ryšio su Dievu, priimant jo išlaisvinančią tiesą.

Katechezę vedė Šiluvos parapijos klebonas kunigas Erastas Murauskas. Jis žmogaus laisvę susiejo su atgaila. Jis ragino priimti tą laisvę, kurią Jėzus atnešė savo kančia, mirtimi ir prisikėlimu.

Švenčiant iškilmingą Eucharistiją Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas pakvietė maldoje prisiminti popiežių Pranciškų – Šventasis Tėvas prieš 8 metus kaip tik buvo išrinktas tą visam pasauliui įsimintiną kovo 13-osios vakarą. Pakviesta pasimelsti ir už kardinolą Audrį Juozą Bačkį 60 metų kunigystės proga.

Mergelė Marija pasirodė Šiluvoje, kad atnaujintų Dievo garbinimo dvasią.

„Mergelė Marija pasirodė Šiluvoje, kad atnaujintų Dievo garbinimo dvasią“, – sakė arkivyskupas Kęstutis, kuris savo homilijoje kalbėjo apie puikybės nuodėmę, visų nuodėmių šaknį. Ji neleidžia puikybės pritvinkusiam žmogui garbinti Dievo, skatina gyventi taip, tarsi Dievo išvis nebūtų.

„Šioje srityje visi turime ką nuveikti“, – kalbėjo ganytojas, atkreipdamas dėmesį, kaip Viešpats kviečia į naują gyvenimo kokybę Evangelijos pasakojimu apie fariziejaus ir muitininko laikysenas (Lk 18, 9–14). Ganytojas, be kita, atkreipė dėmesį, jog šie metai, paženklinti pandemijos, yra ir malonės metai: švenčiame Šv. Juozapo metus, o netrukus, V Gavėnios sekmadienį, vyskupijų katedrose iškilmingai pradėsime Šeimos metus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte