Šiauliuose įsikūrusi „Gustuko“ picerija pranešė įkūrusi smulkaus verslo asociaciją

Šiauliuose įsikūrusi „Gustuko picerija“ sulaukė didžiulio palaikymo iš socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų, kai Vyriausybei nusprendus nuo rugsėjo 13 dienos apriboti veiklas žmonėms, neturintiems galimybių paso, picerijos savininkai įraše paskelbė, kad rudenį aptarnaus tiek nepasiskiepijusius, tiek pasiskiepijusius savo klientus. Šią savaitę picerijos profilyje buvo paskelbta, kad įkurta smulkaus verslo asociacija, prie jos iš karto prisijungė daugiau nei šimtas įmonių.

Nors dėl viešo pareiškimo, kad klientų neskirstys į turinčius ir neturinčius galimybių paso, picerija sulaukė net šalies tarnybų dėmesio ir įspėjančių apie gresiančius patikrinimus žinučių, Šiaulių picerija nežada sustoti, žada, jog gins savo, klientų ir kitų verslo atstovų įsitikinimus, kad klientai negali būti skirstomi pagal valdančiųjų primestus kriterijus. Tikimasi, kad įkurta smulkaus verslo asociacija palengvins darbą pandemijos ir jos suvaržymų metu ir paskatins verslo atstovus bendradarbiauti ir kartu lengviau priimti sprendimus.

„Vakar įkurta paprastų žmonių verslo asociacija pradeda savo darbus“, – skelbiama picerijos įraše. „Jos tikslas – visus smulkiuosius verslus suvienyti bendriems darbams. Lietuvos istorijoje dar nėra buvę tokios stiprios, nepriklausomos verslų bendruomenės, prie kurios jau dabar nori prisijungti virš šimto įmonių“, – teigiama įraše.

„Gustuko picerijos“ skelbimas klientams / Picerijos nuotr.

„Ar suprantate, kokia jėga tampame?“, – klausiama įraše picerijos sekėjų. „Asociacijos teisiniu veidu tapo mūsų draugas, teisininkas @Mozeris Alvis. Prie jo prisijungs ir daugiau stiprių teisininkų“, – džiaugiamasi sėkminga asociacijos pradžia bei žinomų šalies teisininkų palaikymu.

„Petys už laisvę“ yra „iki skausmo visiems žinoma frazė, kuri kainavo mokesčių mokėtojams ne vieną milijoną“, įraše pasakojama apie neatsitiktinai pasirinktą smulkaus verslo asociacijos pavadinimą. Čia pat su liūdesiu primenama: „Mūsų klerkams pritrūko 18 eurų tai užregistruoti. Liūdna, kad mūsų valstybėje už nieką niekas neatsako… Nuo šiandien tai visų mūsų laisvų žmonių šūkis. Kažkoks paradoksas“, – apie šalies piliečių laisvę pabrėžiama populiariame picerijos įraše.

Asociacija džiaugiasi sėkminga pradžia ir smulkių verslininkų palaikymu, nes šie pandemijos metu patyrė ir iki šio patiria nuostolių ir nepatogumų dėl valdančiųjų sprendimų verslo ir klientų atžvilgiu, nuolat keičiamos pandemijos valdymo politikos ir sprendimų vykdymo primetimo verslo atstovams, kurių darbas dėl to tik dar labiau apsunkinamas. Tenka susidurti su klientais, kurie savo pyktį, pavyzdžiui, dėl galimybių pasų reikalavimo viešojo maitinimo įstaigose nukreipia į verslininkus.

„Dar neįkūrėme asociacijos, o jau yra daugybė norinčių prie jos prisijungti, neinvestavome nei vieno euro į reklamą, o jau esame reklamuojami milijonais. Tai sėkmė ar likimas?“, – retoriškai klausia asociacijos „Petys už laisvę“ įkūrėjai, reklaminiu veidu pasirinkę Sveikatos apsaugos ministrą, kuris „Gustuko picerijos“ įraše įvardijamas kaip mylimiausias.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys / BNS nuotr.

„Tik petukus surėmę galėsime garsiai pareikšti savo nuomonę ir būsime išgirsti…“, – rašoma viename iš palaikymą išreiškiančių komentarų po picerijos įrašu. „Bučiau verslas, būtinai jungčiausi“, – priduriama. „Šaunuoliai! Linkiu asociacijai „Petys už laisvę“ ir jos nariams tapti atsakingo verslo pavyzdžiu visiems! Sveikinu!“, – palaikoma kitame komentare.

„Aš vakcinuotas, aš ne“ / Picerijos nuotr.

Kiek anksčiau kitame šios Šiaulių picerijos, kuri yra šeimos verslas, įraše buvo jautriai kreipiamasi į klientus: „Niekada nenusisuksime nuo Jūsų. Kiek turėsime galimybių, tiek kovosime. Jei nepavyks, viduje nebeaptarnausime nei vieno, o teiksime maistą išsinešimui visiems. Manome, kad turėtume išbandyti visas įmanomas savo pozicijos išraiškas, kad būtume tikri, jog padarėme viską kas buvo mūsų visų galioje“. Dėl šio ir panašių savo įrašų picerija nuo pat jų paskelbimo pradžios sulaukė itin didelio socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų dėmesio ir palaikymo.

Daugiau informacijos apie jungimąsi prie asociacijos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Vis tik nepavyko kgb’istams visus paversti mulkiais. Rasis ir daugiau tokių sąmoningų verslininkų, nes jų yra, daug yra.

  2. Pats šauniausias, operatyviausias, drąsiausias, lietuviškiausias, o svarbiausia SAVAS ir katalikiškas portalas yra LAIKMETIS.LT
    AČIŪ jums, kad toks suikūrėte ir esate.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis