Šį vakarą – proga įminti šv. Juozapo paslaptį

Atsiliepdami į popiežiaus Pranciškaus paraginimą švęsti Šv. Juozapo metus, VDU ir Kauno arkivyskupijos sielovados komandos organizuoja susitikimų ciklą „Juozapo paslaptis“. Paskutiniais mėnesių ketvirtadieniai penki Dievo vyrai iš keturių šalių padeda labiau pažinti šv. Juozapą.

Kokia vis dėlto yra jo paslaptis? Kodėl Juozapo šventumas įvardijamas kaip tylus, bet ir drąsus? Koks yra žmogus, kuris klausosi Viešpaties balso?

Antrajame susitikime, vasario 25 d., ketvirtadienį, 19 val. tema „Juozapas, Šventosios Šeimos saugotojas“ kalbės Terlas Bryantas (Didžioji Britanija) – šešių vaikų tėvas, menininkas, paragavęs pasaulinės šlovės skonio. Jis keletą kartų lankėsi Lietuvoje. 2018 metais dovanojo būgnų šou renginyje „Valentino diena KITAIP“ „Žalgirio“ arenoje. 2019 m. – tarptautinio Misijų mėnesio proga vykusiose misijose Kaune bei Šiluvoje.

Šis pamokslininkas, Dievo istorijos pasakotojas ir menininkas, dalysis tuo, kas jam svarbiausia. Jis kalbės iš perspektyvos žmogaus, kuriam rūpi Dievo Karalystė ir savo šeima – Dievo plane labai brangi, kaip ir kiekviena šeima. Šv. Juozapo asmenybė Terlo Bryanto pasidalijime atsivers naujai ir unikaliai.

Pasak Pranciškaus, šv. Juozapas skatina matyti paprastus žmones, kurie, nebūdami dėmesio centre, kasdien su nepaprasta kantrybe liudija viltį.

Transliacija, su vertimu iš anglų kalbos, Kauno arkivyskupijos Youtube kanale prasidės 19 val.

Susitikimai vyksta sausį–gegužę, paskutiniais mėnesių ketvirtadieniais.

Pirmojo pasidalijimo, tema „Juozapas, kuris klausosi Dievo balso“, įrašą galite peržiūrėti čia.

Virtualių susitikimų ciklo plakatas / Kauno arkivyskupijos nuotr.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte