Š. Stepukonis sulaikytas, jį apklausė Lietuvos teisėsauga

ŠaltinisBNS

Buvęs investicijų bendrovės „BaltCap“ fondo partneris Šarūnas Stepukonis buvo sulaikytas, jį apklausė Lietuvos teisėsauga, pirmadienį pranešė naujienų portalas „15min“, remdamasis šaltiniais. 

„15min“ žiniomis, vyras kurį laiką buvo Ukrainoje.

Teisėsauga buvo paskelbusi buvusio „BaltCap Infrastructure Fund“ partnerio paiešką. 

Š. Stepukonio atžvilgiu atliekami du ikiteisminiai tyrimai, juos kontroliuoja Europos prokuratūra. Viename jų jis yra pripažintas įtariamuoju dėl neteisėto daugiau nei 27 mln. eurų pasisavinimo. 

Kitas dar 2022 metais nutrauktas ikiteisminis tyrimas, susijęs su 3,9 mln. eurų pervedimu Š. Stepukoniui iš vienos Lenkijos įmonės už neva akcijų pardavimą, buvo atnaujintas praėjusią savaitę.

dar 2022 metais nutrauktas ikiteisminis tyrimas, susijęs su 3,9 mln. eurų pervedimu Š. Stepukoniui iš vienos Lenkijos įmonės už neva akcijų pardavimą

Šiuo metu sprendžiama, ar šiuos tyrimus sujungti. Abu juos atlieka Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Bent dalį pasisavintų pinigų Š. Stepukonis, spėjama, pralošė kazino.

FNTT vadovas Rolandas Kiškis atsisakė komentuoti paskelbtą informaciją ir teigė, jog teisėsauga netrukus paskelbs pranešimą spaudai. Su Europos deleguotoju prokuroru Dariumi Karčinsku BNS susisiekti nepavyko.

Teisėsaugos pareigūnai kol kas neatskleidžia, kokią sumą pralošė Š. Stepukonis, ir ar dalį pasisavintų pinigų jis tebeturi.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Na taip,sulaikė Stepukonį, kad turėtų ką padėti ant priekalo. Beje, Stepukonio tėtė irgi yra šį tą nuveikęs – ar tiesa, kad Stepukonio tėvas yra prikišęs nagus prie vieno iš Lietuvos bankų bankrotų? Tai reiškia, kad jau tada landsbergyno parankiniai ėmė vogti pinigus Landsbergių gaujos bizniui. Viena iš dvejų: arba byla bus baigta labai greitai, ir Stepukonis bus nubaustas 2 eurų bauda ir paleistas, arba viskas bus tempiama iki rinkimų, rinkiminių kampanijų įkarštyje nei Bartoševičius, nei Stepukonis bus niekam ne galvoje, o po rinkimų viskas bus pamiršta. Bet kokiu atveju dabar landsbergynas pasistengs vogti kiek tik gali, nes Maskva pinigų Ladnsbergiui gali ir neduoti, puikiai suprasdama, kad Ladnsbergiai – jau mušta korta, o ta nedidelė Landsbergio fanatikų saujelė yra toli gražu per mažai, kad būtų galima ir toliau statyti ant Landsbergių tuo labiau, kad Gabrielius Landsbergis JAV yra paskelbtas persona non grata. Be to, BaltCap tiria Europos prokuratūra – tai yra gana svarus faktorius, Europos tyrėjai neabejotinai žino, kaip BaltCap pumpavo pinigus Ladnsbergiams. Gali būti ir taip, kad Landsbergių konkurentai pasieks, jog teisėsaugos rankomis iš Landsbergių bus atimta viskas, ką jie turi, ir vienokia ar kitokia forma Ladnsbergių turtai atiteks jų priešams. O tada Ladnsbergiai taps niekam nereikalingi ir neįdomūs – šiuo metu konservatorių partinėje viršūnėje susibūrusiems vagims ir sukčiams, kuriems Šimonytė – viso labo jų vagystes ir suktybes pridengianti kvailė, Ladnsbergiai yra tik pinigų šaltinis ir nieko daugiau.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte