Visos Rusios patriarchas: išsprendus abortų problemą, pakils visuomenės moralės lygis

ŠaltinisCNE

Rusijoje Sveikatos apsaugos ministerija praėjusią savaitę išleido naują abortų direktyvą. Nuo šiol gydytojams draudžiama įtikinėti tėvus daryti abortą ar atsisakyti vaiko tais atvejais, kai vaikui įsčiose nustatoma ar įtariama negalia.

Nurodymus galima rasti metodinėse rekomendacijose, kurias ministerija išsiuntė regioninėms sveikatos priežiūros institucijoms, „kurias reikia griežtai vykdyti“. Dokumente nustatomos gydytojų bendravimo su nėščiosiomis, tėvais, teisiniais atstovais ir vaiko giminaičiais taisyklės, kai nustatomas neįgalumas. Sveikatos priežiūros darbuotojai taip pat nebegalės pateikti „subjektyvios nuomonės“ apie vaiko gyvenimo perspektyvas.

Sveikatos priežiūros darbuotojai taip pat nebegalės pateikti „subjektyvios nuomonės“ apie vaiko gyvenimo perspektyvas.

Tarp informacijos, kurią nuo šiol privalo suteikti gydantis gydytojas, yra informacija apie pagalbos ir paramos priemonių gavimo galimybes, gyventojų socialinės apsaugos įstaigų ir institucijų bei ankstyvosios pagalbos tarnybų kontaktai. Gegužės mėnesį stačiatikių patriarchas Kirilas paragino moteris nedaryti abortų, o patikėti savo vaikus auginti Bažnyčiai, jei jos negali jais pasirūpinti.

„Bažnyčia nuolat liudija apie baisią problemą – apie ją nuolat kalbu. Tai abortų problema, kurią išsprendus pakils asmeninės ir visuomeninės moralės, atsakomybės už vaikus lygis ir, be abejonės, padidės mūsų gyventojų skaičius bei jų gyvenimo trukmė. Esame didelė šalis, ir mūsų reikia daugiau“, – tada kalbėjo patriarchas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte