Rusijos ortodoksų bažnyčia: vakcinuokitės arba atgailaukite iki gyvenimo pabaigos

„Rusai, kurie atsisako vakcinuotis daro nuodėmę, dėl kurios turės atgailauti iki gyvenimo pabaigos’, – teigė rusų ortodoksų bažnyčios komunikacijos vadovas Metropolitas Ilarionas.

„Pas mane nuolat ateina išpažinties žmonės, kurie klausia, kaip jiems gyventi nevakcinuotiems. Ir aš sakau, turėsit dabar visą gyvenimą atgailauti. Atgailauti, nes nuodėmė buvo galvoti tik apie save, o ne apie kito gyvybę ir sveikatą“,- sakė dvasininkas.

Birželį Metropolitas pritarė Rusijos valdžios iniciatyvoms padaryti vakcinas privalomas visiems. Rusijos ortodoksų bažnyčia išlieka tampriai susijusi su valdžios struktūromis. Kitų šalių ortodoksų bažnyčios pažymi, jog jų viduje dėl privalomo vakcinavimo sutarimo vis dar nėra.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Metropolitas Ilarionas yra kompozitorius, sukūręs keletą nemirtingų šedevrų. Jo pamokslai taiklūs ir gilūs. Laikysena kukli, pavyzdinga. Bet jau daugelį metų sugeba bendradarbiauti su nusikalstama valdžia. Only in Russia. Dostojevskio vertas personažas.

  2. teveli, mano galva mes ir taip iki grabo lentos turim atgailauti… ar gal pas pati kokia indulgencija galima gaut su akcija?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis