REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Ramūnas Karbauskis. Seimo Pirmininkė laimina rinkėjų apgaudinėjimą

Seimo Pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen viešai pareiškė, jog civilinės sąjungos projektas Seime tikriausiai nebus svarstomas iki Seimo Pavasario sesijos, nes neva dabar gali būti sunku surinkti reikiamą paramą jo priėmimui.

Tame pareiškime nebūtų nieko keisto, jei ne aplinkybės, dėl kurių nuskambėjo toks pareiškimas. Kovo 5 d. įvyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Todėl Seimo Pirmininkė potencialiems rinkėjams leidžia suprasti, jog didžioji dalis Seimo narių dabar būtų linkę apgauti neliberalius rinkėjus dėl savo įsitikinimų, o jau po savivaldybių rinkimų nusimes kaukes ir be jokios sąžinės graužaties priims gėjų ir lesbiečių  proteguojamus įstatymus.

Nekyla abejonių, jog dabar palaikymo civilinės sąjungos įstatymui nenorėtų viešai demonstruoti Sauliaus Skvernelio demokratų, socialdemokratų ir konservatorių Seimo frakcijų nariai, nes tos partijos prieš savivaldybių rinkimus bandys apsimesti tokiomis, kokiomis nėra.

Akivaizdu, jog tik Laisvės ir Liberalų sąjūdžio Seimo nariams balsuojant jokių problemų nekiltų ir Seimo Pirmininkė nusiuntė tų partijų rinkėjams viltingą žinutę, kad praėjus savivaldybių rinkimams parama civilinės sąjungos įstatymui jau bus užtikrinta.

Seimo Pirmininkė nusiuntė tų partijų rinkėjams viltingą žinutę, kad praėjus savivaldybių rinkimams parama civilinės sąjungos įstatymui jau bus užtikrinta.

Suprantu, kaip kankinasi liberalai mano minėtose partijose, kada reikia vaidinti tradicinių vertybių puoselėtojus, kitaip gali nebesulaukti Bažnyčios, konservatyvių pažiūrų ir senjorų organizacijų palaiminimo, o savivaldybių rinkimuose politikai to palaiminimo labai geidžia.

Kad nereikėtų spėlioti, kas yra kas, patikslinu, jog po pateikimo Seime, civilinės sąjungos įstatymui pritarė dalis Sauliaus Skvernelio demokratų, socialdemokratų ir konservatorių. Seimo Pirmininkė tai puikiai žino, o ir  minėtų partijų frakcijų atstovai kartu su liberalų partijomis balsuoja už narkotikų dekriminalizavimą, lietuvių kalbos išniekinimą ir kitus liberalų siūlymus.

Tik savivaldybių rinkimų kampanijos metu dalis liberalių partijų, kurių pavadinimai klaidina rinkėjus, turi interesą meluoti rinkėjams apie savo atstovaujamas vertybes. Kada žmonės manęs klausia, kodėl Seimo opozicija nėra vieninga, bandau paaiškinti, jog Sauliaus Skvernelio demokratai ir socialdemokratai yra liberalias vertybes atstovaujančios partijos, tad jos dažniau palaiko Seimo daugumos, nei mūsų siūlymus.

Tokią situaciją geriausiai iliustruoja Sauliaus Skvernelio demokratų frakcijos elgesys, kada jų balsais buvo užtikrintas kvorumas priimant įstatymą dėl Vytauto Landsbergio pripažinimo šalies vadovu, vėliau, inicijuodami interpeliaciją Gabrieliui Landsbergiui, jie bandė suvaidinti neva yra opozicijoje dabartinei valdžiai.

Tie, kurie nelabai turi laiko domėtis politika, galėjo pamiršti, jog Saulių Skvernelį ir Gabrielių Landsbergį sieja ne tik liberalios vertybės, jie labai seniai ir tampriai bendradarbiauja, apie ką viešai pasakojo Gabrielius Landsbergis ir ką neseniai eilinį kartą patvirtino faktas, jog apie AB „Ignitis“ dalinį privatizavimą nežinojo buvusio Seimo dauguma, o tos įmonės akcijas įsigijo dabartinės Vyriausybės nariai, nors akcijų įsigijimo metu jie buvo tik opozicija.

apie AB „Ignitis“ dalinį privatizavimą nežinojo buvusio Seimo dauguma, o tos įmonės akcijas įsigijo dabartinės Vyriausybės nariai, nors akcijų įsigijimo metu jie buvo tik opozicija.

Pasirodo, jog konservatoriai Seime buvo opozicija valstiečiams, bet ne Sauliui Skverneliui, kuris slapta bendradarbiavo su savo liberaliais bičiuliais. Nebesiplėsiu į Gabrieliaus Landsbergio ir Sauliaus Skvernelio draugystės istoriją, tiesiog kviečiu atkreipti dėmesį, kaip pastarieji savo liberalią bendrystę bandys slėpti nuo rinkėjų artėjant savivaldybių rinkimams.

Gerai, kad nors socialdemokratai savo liberalumą pagaliau  viešai pademonstravo, priimdami į partiją dabartinį Klaipėdos merą, kuris širdyje dar vis liberalas, o kažkokiame kitame organe jau liberalus socialdemokratas. 

Tikiuosi, kad Lietuvos žmonės sugebės atsirinkti, kas yra kas ir artėjančiuose savivaldybių rinkimuose nebalsuos už liberalus, apsimetinėjančius ne liberalais, o Seime mums pavyks atmesti civilinės sąjungos įstatymą ir praėjus savivaldybių rinkimams.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte