Radikalios feministės užpuolė ir išniekino bažnyčią Meksikoje

Grupė feminisčių, dalyvavusių moterų teisių eisenoje Oachakos mieste (Meksika), užpuolė šv. Kozmos ir Damijono parapiją bei kitus visuomeninius ir privačius pastatus.

Kovo 7 d. dalyvaudamos Meksikoje surengtoje protesto akcijoje, skirtoje Tarptautinei moters dienai, kaukėtos moterys, apsiginklavusios beisbolo lazdomis, išlaužė šv. Kozmos ir Damijono bažnyčios išorines duris, išdaužė vidinių durų langus, pateko į vidų bei grafičiais išniekino interjerą, sudaužė stiklines dėžes, išdaužė langus, sugadino suolus ir klausyklą.

Taip pat buvo sunaikinta šv. Judo statula, o vienas iš suolų buvo sugadintas ir išmestas į gatvę.

Eidamos per miestą, jos taip pat apgadino Oachakos katedrą, valstybinę Sveikatos apsaugos ministeriją ir kitus privačius bei visuomeninius pastatus.

Pasak Meksikos naujienų agentūrų, moterys protestavo prieš paplitusį seksualinį priekabiavimą, išprievartavimus, žmogžudystes, dingusias moteris ir ragino „nutraukti femicidą ir transfemicidą“.

Vandalizmo akto įrašas iš Twitter

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Feministės „protestavo prieš paplitusį seksualinį priekabiavimą, išprievartavimus, žmogžudystes, dingusias moteris“, bet užpuolė bažnyčią…??? Kaip šitą nesąmonę suprasti? Toks jausmas, kad arba Meksikos naujienų agentūros su protu susipyko, arba „Laikmečio“ redakcija.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis