Privalomą skiepijimą siūloma įvesti slaugos, švietimo, medicinos darbuotojams

ŠaltinisBNS

Privalomą skiepijimą nuo koronaviruso siūloma įvesti slaugos, globos, švietimo ir medicinos įstaigų darbuotojams. Jei nepasiskiepijęs darbuotojas negalės dirbti nuotoliniu būdu, jis turės būti nušalintas, sako sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė. 

„Šiandien turime arti 90 proc. imunizaciją šiose įstaigose, gal su švietimu iš dalies tam tikruose sektoriuose būtų paprasčiau, yra, kas gali nuotoliniu dirbti, tai būtų galimybė, kas nesivakcinuoja, nuotoliniu būdu dirbti arba nušalinti“, – Trišalės tarybos posėdyje sakė viceministrė.  

Pasak jos, kitų viešojo ir privataus sektoriaus įstaigų ir įmonių darbdaviai galėtų priimti sprendimą dėl privalomos vakcinacijos.

Praėjus trims mėnesiams – atleidžiami be įspėjimo ir be išeitinės išmokos

Toks siūlymas Trišalėje taryboje aptartas su socialiniais partneriais.

Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė Aušrinė Storpirštienė teigė, jog jei nebūtų galimybės dirbti nuotoliniu būdu, darbuotojai būtų nušalinami, o praėjus trims mėnesiams – atleidžiami be įspėjimo ir be išeitinės išmokos. Anot jos, tam Darbo kodekso keisti nereikėtų. 

„Dėl darbdavių teisės numatyti privaloma skiepijimą – tai turėtų būti numatyta Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatyme ir ten atleidimas turėtų būti per darbo pareigų pažeidimą. Tai reiškia, nepasiskiepijęs būtų laikomas padaręs šiurkštų pažeidimą“, – tarybos posėdyje sakė A. Storpirštienė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

8 KOMENTARAI

  1. Matyt per daug yra medikų, todėl tikrai reikia atleidinėti, kurie nepasiskiepyje, saugosi, iki šiol nesusirgę.Juk priėmimo skyriuose vieną pacientą aptarnauja gal būt po tris medikus ir labai operatyviai, ilgiau kaip 15 min.laukti nereikia, ten laukia kada atvyksime, kad tik turėtų darbo.
    Atleidinėkim medikus, jie dykinėja, darbo neturi, kas tie kovidiniai ligoniai, juk šiaip ar taip jų mažės. Sarkazmas? Taip. Mąstykim,kas gebame mąstyti, nes mūsų valdžia nemąsto.

  2. Jei kas nors galvoja, kad teroras duos teigiamų rezultatų, tai labai klysta. Svarbiausia nepasiduoti baimei, nes baimė visada ateina tik iš prakeikto šėtono, kuris yra melagis ir galvažudys nuo pat pradžių. Bijoti reikia tik nuodėmės, bet kaip matome šio pasaulio žmonės nuodėmės visai nebijo. Dievo Apvaizda visada mumis rūpinasi ir rūpinsis, kad ir kas benutiktų

  3. Straipsnyje neparašyta, kiek tų privalomų skiepų būtų – trys, aštuoni ar tiek, kiek Dulkys lieps..? Kam slėpti nuo žmonių tą saldų skaičių???

  4. žmonės, turime apginti savo daktarus, mokytojus. Turim ginti jų konstitucinę pasirinkimo teisę, taip kaip ir savo. Neleiskime segreguoti savų žmonių !!!!!!

  5. Šiandien LRT paskelbė, kad susirgo Seimo narys A. Sysas, nors prieš mėnesį pasiskiepijo 3 doze. Gal valdžia susimąstys?…

  6. Kodel verciama skiepytis abortuotu vaikeliu GMO eksperimentiniais skiepais, kurie nuo nieko neapsaugo??? Kodel taip reikia visus suskiepyti? Kas ten is tikro yra toje vakcinoje?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte