Prie Seimo tautininkai rengią mitingą „Už prigimtinę šeimą, už tautines tradicines vertybes, už Konstituciją“

ŠaltinisBNS

Minint Sąjūdžio susikūrimo dieną, prie Seimo ketvirtadienį tautininkai rengia mitingą „Už prigimtinę šeimą, už tautines tradicines vertybes, už Konstituciją“.

„Leidimas duotas, scena paruošta, tūkstančiai žmonių ketina dalyvauti! Jau rytoj, ketvirtadienį, birželio 3 dieną, 18 valandą Sąjūdžio susikūrimo dienos proga, susirinksime į pilietinį mitingą prie Seimo ir priminsime valdžiai Sąjūdžio vertybes, kurias dabartiniai Seimo valdantieji vieną po kitos išduoda!“, – savo feisbuko paskyroje mitinguoti kvietė žinomas žurnalistas, Centro partijos-tautininkų pirmininko pavaduotojas Kristupas Krivickas.

„Už prigimtinę šeimą, už tautines tradicines vertybes, už Konstituciją! Ateikite, dalyvaukite, išreikškite savo pilietinę poziciją! Tautos jėga – vienybėje! Mitinge dalyvaus ir pasisakys iškilūs, Lietuvoje žinomi žmonės, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai, žinomi istorikai, visuomenininkai, politikai, tautinių patriotinių jėgų lyderiai. Dalinkitės šia žinute! Ateikite, dalyvaukite, apginkime Sąjūdžio vertybes, priminkime valdantiems politikams, kad valstybę kuria Tauta, kad jie yra Tautos atstovai ir privalo atstovauti ir ginti Tautos, o ne siaurų grupuočių interesus!“, – toliau buvo tęsiama į mitingą u tradicines vertybes kviečiančiame įraše.

„Šiandien vėl turime telktis ir pakilti naujam vertybiniam sąjūdžiui už prigimtinę šeimą, už Konstituciją, už tautines, tradicines vertybes, už lietuvių kalbą, už istorinę atmintį, už žodžio laisvę ir jų išsaugojimą“, – pranešime teigia vienas iš mitingo organizatorių, Centro partijos-tautininkų pirmininkas Naglis Puteikis.

Anot organizatorių, mitinge turėtų dalyvauti iki pusės tūkstančio žmonių – tokiam skaičiui suteiktas savivaldybės leidimas.

Mitinge, kaip skelbia organizatoriai, dalyvaus „Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės nariai, iškilūs Lietuvos žmonės, istorikai, filosofai, žurnalistai, visuomenininkai, mokslininkai, skambės Sąjūdžio laikų dainos“.

Taip pat dalyvių vardu ketinama paskelbti pareiškimą valdžiai.

Organizatoriai tvirtina, kad dabartinės valdžios politika „iš esmės prieštarauja svarbiausiems Sąjūdžio siekiams – žodžio ir saviraiškos laisvei, tautos suverenitetui ir pilietinei savivaldai“.

Anot mitingo rengėjų, „valdantieji kėsinasi į valstybės pagrindus – prigimtinę šeimą, valstybinę kalbą ir tautinę tapatybę, kuria dirbtinius šeimos pakaitalus, atveria Lietuvą pasaulio perėjūnams, steigia teritorinius rezervatus kitakalbiams Lietuvos piliečiams, skatina tautinį ir pilietinį pasipriešinimą ir susipriešinimą“. 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis