Prezidentas sveikina stačiatikių, sentikių ir unitų religines bendruomenes su šv. Velykomis

ŠaltinisPREZIDENTAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su tradicinių krikščioniškųjų bendrijų, šv. Velykas švenčiančių pagal Julijaus kalendorių, vadovais ir pasveikino juos artėjančių švenčių proga.

Susitikime dalyvavo Vilniaus ir Lietuvos stačiatikių arkivyskupijos metropolitas Inokentijus, Lietuvos sentikių bažnyčios vadovas, Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas, tėvas Grigorijus Bojarovas, Šv. Juozapato Bazilijonų ordino Vilniaus vienuolyno vyresnysis ir Švč. Trejybės bažnyčios klebonas tėvas Mykolai Kozelkivskyy OSBM.

Šiose bažnyčiose, kaip ir katalikų, pamaldos per karantiną nebuvo laikomos.

Prezidentas domėjosi, kaip bendruomenės išgyveno šį nelengvą laikotarpį, kokios problemos išryškėjo, buvo aptarta, kaip prie sėkmingesnio vakcinavimo ir psichologinės sveikatos gerinimo gali prisidėti valstybė ir Bažnyčios.

„Jūsų stiprybė ir lyderystė labai svarbūs kiekvienam tikinčiam žmogui. Linkiu, kad Šv. Velykų šventė į Jūsų bendruomenes atneštų viltį ir tikėjimą ateitimi. Kartu mes įveiksime visas negandas“, – po susitikimo sakė šalies vadovas.

Susitikimas su tradicinių krikščioniškųjų bendrijų vadovais / Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos / Roberto Dačkaus nuotr.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis