Prezidentas: pakankamai bauginantys apribojimai reikalingi

ŠaltinisBNS

Lietuvos Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad apie planuojamus suvaržymus imuniteto koronovirusui neturintiems gyventojams nereikėtų svarstyti, jei žmonės paprasčiausiai skiepytųsi.

„Pakankamai bauginantys apribojimai, apie kuriuos šiandien kalbama taptų visiškai nereikalingi ir galėtų būti išimti iš politinės darbotvarkės, jei žmonės pasakytų sau, kad aš noriu gyventi sveikiau, mano šeima nori gyventi sveikiau, mano vaikai nori eiti į mokyklą ir mokytis kontaktiniu būdu ir aš noriu, kad Lietuva būtų sveikesnė“, – žurnalistams pirmadienį Vilniaus rajone, Mickūnuose, žurnalistams sakė G. Nausėda.

Jis pridūrė, kad planuojami ribojimai ir dabar duoda rezultatą, nes skiepijimosi tempai išaugo.

Šalies vadovo teigimu, šiuo metu „atkakliai iriamės“ link 70 proc. suaugusiųjų populiacijos, paskiepytos mažiausiai viena vakcinos doze.

„Išlaikydami tokį skiepijimosi tempą, ko gero, 70 proc. galėsime pasiekti iki rugsėjo pirmosios pusės“, – sakė Prezidentas.

Vyriausybė šią savaitę turėtų priimti ribojimus, kurie leistų daugumą paslaugų gauti tik turintiems imunitetą žmonėms, tai yra pasiskiepijusiems, persirgusiems arba turintiems neigiamą testo rezultatą. Kitiems veiklos būtų ribojamos.

Tai, pavyzdžiui, lankymasis nebūtinųjų prekių parduotuvėse, kavinėse, keliavimas viešuoju transportu. Viena ribojimų dalis turėtų įsigalioti iš karto, o likusi – po rugsėjo 13 dienos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Apsirikom. Prezidentui tauta net ir nerūpėjo, dabar tiesiog nebeišeina apsimetinėti ir laviruoti, kuriant „gerovės valstybę“ (pragarą). O gaila. Balsavom už jį, o jis mus pardavė.

    • Svarbu žinoti kas yra kas. Rinkimai vis tiek ateis. Dabar jau žinome ką pridirbo „valstiečiai“, kas yra „švarkelis“ ir t.t. Laikas eina, bet žmonės pakelti nuo sofkučiu ir taip palengva vėl atgauname pilietiškumo įgūdžius, o juk buvome užmigdyti letargo miegu. Tad, manau, nebe reikalo Dievas duoda, pirma pamatyti prie lovio besiveržiančius su nukritusiomis kaukėmis. Aš vis dar niekaip neatsitokėju, kad tiek ilgai galėjau balsuoti už konservus. Stebiuosi, kad tik dabar pamačiau, kas darosi pasaulyje. Man šokas.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis