Prasideda Meloni puolimas: Italija kaltinama „neteisėtai atsisakanti įsileisti migrantus“

ŠaltinisBNS

Humanitarinės grupės sekmadienį pareiškė, kad Italija pažeidė tarptautinę teisę, atsisakydama įsileisti iš jūros ištrauktus migrantus, o Vokietijos labdaros organizacija pareiškė, kad imsis teisinių veiksmų prieš Romą.

Gelbėjimo laivams Katanijoje laukiant leidimo išlaipinti visus iki paskutinio žmogaus, migrantų gelbėjimo karštoji linija pranešė, kad dar apie 500 žmonių susidūrė su sunkumais pavojingame Viduržemio jūros migracijos kelyje.

Vienas pirmųjų iš pagalbos organizacijos „Gydytojai be sienų“ (MSF) valdomo laivo „Geo Barents“ išlipo kūdikį su violetine kepure nešiojantis tėvas.

Jis buvo vienas iš 357 laimingųjų, kuriems buvo leista išsilaipinti. Italija to neleido padaryti 215 kitų asmenų.

Anksčiau tą pačią dieną vietos valdžia priėmė 144 žmones, įskaitant vaikus ir ligonius, iš su Vokietijos vėliava plaukiojančio laivo „Humanity 1“, tačiau atsisakė įsileisti 35 suaugusius vyrus migrantus

Anksčiau tą pačią dieną vietos valdžia priėmė 144 žmones, įskaitant vaikus ir ligonius, iš su Vokietijos vėliava plaukiojančio laivo „Humanity 1“, tačiau atsisakė įsileisti 35 suaugusius vyrus migrantus, pranešė labdaros organizacija „SOS Humanity“.

Anot jos, tada laivui buvo „įsakyta išplaukti iš Katanijos uosto“, tačiau jo kapitonas atsisakė.

Labdaros organizacija teigė, kad Italijos valdžios pareigūnai po „trumpos medicininės apžiūros“ nusprendė, kad 35 suaugusieji yra „sveiki“, tačiau teigė, kad „nebuvo vertėjo, kuris galėtų įvertinti jų psichinę ir fizinę būklę, taip pat nebuvo atliktas psichologinis įvertinimas“.

„Be to, 35 išgyvenusieji turi teisę prašyti prieglobsčio ir pasinaudoti oficialia prieglobsčio procedūra, kuri gali būti vykdoma tik sausumoje“, – sakė „SOS Humanity“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

 1. Panašiai ir pas mus reikalaujama, kad Lietuva prsiimtų visus imigrantus, besiveržiančius per Baltarusijos sieną. Buvo reikalaujama, kad prisiimtume ir išlaikytume visus imigrantus, kurie tik pareiškė norą pas mus atvykti.

 2. Imigracija pavojingesnė už karą, Europiečiai nyksta, tirpsta…Kalbama, kad gali reikėti evakuoti Kijevą…Vėl bus daug rusakalbių migrantų…
  Kur efektyvi gerųjų Vakarų pagalba? Biznį kažkas daro iš žmonių nelaimių, ar ką? Kodėl tinkamai nepadeda Ukrainai?
  Bet būtų negerai, kad Italija neremtų Ukrainos. Galvoti vien apie savo tautą netinka tikram tautininkui, tikri tautininkai turi remti ir kitas laisvės siekiančias tautas…
  O, kad Italija būtų naujos eros pradžia, kūrimo naujos, tautų, tikėjimo, sveikų šeimų ir laisvų žmonių Europos pradžia. Naujųjų laikų atgimimas prasidėjo Italijoje, visos tautos iš jos mokėsi. Tada verta būtų, kad Europos pagrindinė darbo kalba būtų italų gražioji kalba…
  Naujųjų laikų atgimimas prasidėjo Italijoje, visos tautos iš jos mokėsi. Gal prasidės Naujas Atgimimas? Tai būtų stebuklas…

 3. Kad migrantai vyksta su mažais vaikais – jų sprendimas.Tai, kad ne visur laukiami – irgi žino.Kokią teisę turi kita šalis spręsti apie ne savo šalyje kieno nors priėmimą, ar nepriėmimą? Kokią teisę apie tai spręsti turi bet kokio rango dvasininkas, ar bet kuris kitas valdovas ? Prievartinė labdara- nėra geranoriškumo labdara. Migrantų prievartinį brovimąsi į kitą šalį pateisinti gali tik turintys piktavališkumo.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte