Popiežius Pranciškus stipriai peršalo

ŠaltinisAP-BNS

Popiežius Pranciškus dėl stipraus peršalimo atšaukė vieną audienciją ir kelias kalbas, kurias turėjo pasakyti ketvirtadienį, pranešė Vatikanas.

86 metų Pranciškus susitiko su jaunais stačiatikių kunigais ir vienuoliais, taip pat su Vokietijos mokslinės Maxo Plancko (Makso Planko) draugijos, šiemet švenčiančios savo 75-ąsias metines, nariais. Tačiau dėl „stipraus peršalimo“ popiežius tik išdalijo atspausdintas savo kalbų kopijas ir garsiai jų neperskaitė, sakoma Vatikano pranešime.

Vėliau jis atšaukė planuotą audienciją su krikščioniškosios labdaros organizacijos „Young Men’s Christian Association“ (YMCA) grupe iš Italijos, teigiama Vatikano pranešime.

Trečiadienį per Pelenų dienos pamaldas, kurioms vadovavo vienoje Romos bažnyčioje, Pranciškus kosėjo ir nusprendė nedalyvauti tradicinėje procesijoje, kuria Bažnyčia pradeda gavėnią.

Jaunystėje dėl kvėpavimo takų infekcijos argentiniečiui popiežiui buvo pašalinta dalis vieno plaučio, o 2021 metais dėl uždegimo jam buvo pašalinta dalis gaubtinės žarnos. Nuo praėjusių metų jis naudojasi neįgaliojo vežimėliu ir lazdele dėl patemptų kelio raiščių ir nedidelio kelio skilimo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Melskimės už popiežiaus Pranciškaus sveikata . Viešpats tesustiprina Jo Dvasios ir kūno jėgas ,teišgydo. Viskas yra. duota iš Viešpaties. Kokie katalikai toks ir popiežius.
    Tebūna Viešpaties valia visame kame.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte