Popiežius prabilo, kad buvo laukiama jo mirties, ieškomas įpėdinis

Jėzuitų žurnalas „La Civilità Cattolica” paskelbė popiežiaus Pranciškaus pokalbio su Slovakijos jėzuitais Bratislavoje išklotinę. Tarp popiežiui iškeltų klausimų buvo ir kaip jis jaučiasi:

„Vis dar gyvas. Nors kai kurie žmonės norėjo, kad mirčiau. Žinau, kad net buvo prelatų, kurie manė, kad popiežiaus sveikata yra blogesnė, nei atrodė, susitikimas. Jie rengė konklavą. Ką dėl to galima padaryti? Ačiū Dievui, man viskas gerai. Nenorėjau šios neseniai atliktos chirurginės operacijos: mane įkalbėjo slaugytojas. Slaugytojos ir slaugytojai kartais geriau supranta situaciją nei gydytojai, nes jie tiesiogiai bendrauja su pacientais,“ – atsakė pontifikas.

Popiežius turėjo omenyje prieš du mėnesius atliktą gaubtinės žarnos operaciją, kai jam reikėjo bendrosios nejautros ir teko 10 dienų praleisti ligoninėje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. kad popiežius Pranciškus jautė, kad jo aplinka yra „nesaugi“ jam, todėl iškart apsigyveno Vatikane Mortos namuose. Matyt visi popiežiai patyrė taip vadinamą mobingą. Ačiū popiežiui Pranciškui už atvirumą, tad dabar suprantami jo kai kurie sprendimai. Tačiau jis daug tvarkos ten padarė. Jei Dievas duos jam sveikatos, tai pamatysime ir daugiau permainų.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis