Popiežius dar kartą patikino: Dievas myli ir lydi homoseksualius asmenis

ŠaltinisCNA

Sekmadienį grįždamas iš Pietų Sudano popiežius Pranciškus sakė, kad Dievas myli ir lydi homoseksualius asmenis.

Vieno žurnalisto paklaustas, ką popiežius pasakytų šeimoms Konge ir Pietų Sudane, kurios atstumia savo vaikus dėl to, kad jie yra homoseksualūs, popiežius Pranciškus atsakė, kad katekizmas moko, jog tos pačios lyties potraukį turintys žmonės neturėtų būti marginalizuojami.

„Homoseksualių polinkių turintys žmonės yra Dievo vaikai. Dievas juos myli. Dievas juos lydi”, – sakė popiežius per spaudos konferenciją skrydžio metu, kai vasario 5 d. grįžo iš Džubos. -Smerkti tokį žmogų yra nuodėmė. Kriminalizuoti homoseksualių polinkių turinčius žmones yra neteisybė”, – pridūrė jis.

Pirmą kartą popiežiaus kelionėje prie jo prisijungė du kiti krikščionių lyderiai: jo anglikonų kolega, Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby (Džastinas Velbis), ir Škotijos Bažnyčios moderatorius Iainas Greenshieldsas (Ijanas Grinšildsas), kuris taip pat dalyvavo ekumeninėje taikos piligrimystėje Pietų Sudane vasario 3-5 d.

Trys krikščionių lyderiai kartu atsakinėjo į klausimus ir kalbėjo apie Pietų Sudano taikos procesą, karą Ukrainoje ir kasybą Kongo Demokratinėje Respublikoje.

J. Welby sakė, kad „visa širdimi pritaria” popiežiaus Pranciškaus žodžiams, kad Kongas „nėra didžiųjų galių žaidimų aikštelė”.

I. Greenshieldsas pridūrė, kad Pietų Sudano taikos procese „veiksmai kalba garsiau nei žodžiai”.

Popiežius Pranciškus vienas atsakė į klausimą apie įtampą Katalikų Bažnyčioje po jo pirmtako popiežiaus emerito Benedikto XVI mirties.

„Manau, kad Benedikto mirtimi pasinaudojo žmonės, norintys pasitarnauti savo interesams”, – sakė Pranciškus.

Žmonės, kurie naudojasi tokiu geru ir šventu žmogumi, pridūrė Pranciškus, yra šališki ir neetiški.

Žvelgdamas į galimas būsimas popiežiaus keliones, popiežius Pranciškus sakė, kad kitais metais norėtų vykti į Indiją.

86 metų popiežius patvirtino, kad taip pat planuoja rugsėjį vykti į Marselį Prancūzijoje dalyvauti Viduržemio jūros regiono vyskupų susitikime, ir pridūrė, kad „yra galimybė iš Marselio skristi į Mongoliją”.

Atsakydamas į klausimą apie pritarimą tos pačios lyties asmenims, popiežius Pranciškus pažymėjo, kad šia tema jis ne kartą yra kalbėjęs per spaudos konferencijas skrydžio metu.

Popiežius pakartojo tai, ką sakė 2013 m. grįždamas iš Brazilijos: „Jei homoseksualių polinkių turintis asmuo yra tikintis, ieško Dievo, kas aš esu, kad jį teisčiau? Tai pasakiau tos kelionės metu”.

Jis pridūrė, kad 2018 m. grįždamas iš Airijos per spaudos konferenciją skrydžio metu teigė, jog tėvai neturėtų išvaryti iš namų homoseksualios orientacijos vaikų.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

17 KOMENTARAI

 1. pasakius A, reikia pasakyti ir B
  Jei žmogus turi homo polinkį, bet jo nepraktikuoja, tada jis nenusideda ir tokį Dievas myli. O tuos, kurie praktikuoja Dievas jau kartą nubaudė Sodomoje ir Gomoroje. Nubaus ir dar kartą.
  Arba kažkas ne taip perteikia popiežiaus mintis, arba popiežius kažką bando suvelti.

 2. Ar popiežius jau perrašė Šv raštą,jei taip kalba.Dievas bjaurisi ir baudžia iškrypimus. Kam tarnauja popiežius.?Masonų statytinis.

   • tai taip ir reikia komunikuoti, o ne kalbėti „apskritai” apie homo. O tėvai tikrai dar neatsūmė nei vieno savo vaiko. Čia, kaip suprantu, kalbėta apie Dievo meilę homoseksualams.
    Kodėl papa taip nerišliai kalba? Kam suteikti dviprasmybes savo pozicijai? Panašiai protus jaukė ir gyvetė rojaus sode, kalbindama Ievą.

 3. Šiuo metu visuomenėje jau kalba net neina apie tai, ar reikia smerkti ir persekioti homoseksualus ar ne. Jų niekas nebepersekioja, vyraujanti nuomonė yra tokia – ką jie daro lovose tai jų reikalas.
  Popiežius kalba apie tai ko net nėra, kalba taip, tarsi juos kas persekiotų, tarsi jie būtų skriaudžiamoji pusė, kurią reikėtų nuo kažko ginti.
  Šiuo metu ne jie yra skriaudžiamoji pusė.
  Šiuo metu skraiudžiamoji pusė yra normalios šeimos, kurių vaikus norima prievartos būdu indoktrinuoti genderhomo ideologija. Iš šeimų norima uzurpuoti tėvų teisę auklėti savo vaikus ir kišti jiems savo ideologiją. Norima iš tikinčiųjų atimti teisę remtis tikėti ir Šventuoju Raštu, arba net tyliai melstis, dėl ko jie baudžiami ir sodinami į kalėjimus.
  Kodėl popiežius neteisingai vaizduoja gėjus kaip skriaudžiamuosius, o neįvardina šių realių grėsmių ir problemų?

  • Kontekste kalbama apie vaikus, kurie yra homoseksualūs, o juos tėvai atstumia, tad šiuo atveju popiežius yra jų gynėjas, nes jie ištikro yra skriaudžiami. Gaila, kad žurnaliūgos taip pateikdami klausimą, pokalbį pasuka visai kita linkme.

   • čia jūs pats skaitote tai, ko Popiežius nesakė. Jis kalbėjo apie DIEVO VAIKUS, o ne šeimos narius, vaikus. Nereikia vartyti to ,ko nebuvo. Nebent žurnalistai parašė pagal savo supratimą. Popiežius privalo kalbėti taip, kad nekiltų klausimų ir nereikėtų po to aiškinti ką turėjo omenyje.

   • Kad tėvai skriaustų savo vaikus, tai yra išvis mažai tikėtina. Šiai dienai propagandos įtakoje, ypač užsienyje save laikančių translyčiais ir homoseksualais padaugėjo nenatūraliai, iki tokių skaičių, kokių natūraliai nei homoseksualų nei translyčių gamtoje nebūna – šimtais ir tūkstančiais procentų. Tėvai būtent ir stengiasi apsaugoti savo vaikus nuo šios propagandos įtakos, kad jie nežalotų nei savęs nei savo gyvenimo. Tėvai savo vaikams nori tik paties geriausio.
    Jei nori žmogus savo gyvenima nugyventi prasmingai, tai turi klausyti ne liberalkomunistų propagandos, bet skaityti Šventą Raštą.

  • Taip, skriaudžiamos yra tik šeimos ir dar kaip valstybė kišasi į šeimų gyvenimą, santykius, vaikų auklėjimą. Dievą apsaugok seimas, ypač vaikus, kurie privalo augti šeimose. Vyksta daug blogio, kad tik nuteikti vaikus prieš tėvus ir atimti iš šeimos, aišku perduoti globėjams, kurie dirba tik pinigams.

   • Teisingai pastebėjote, kad liberalmasonai, pasinaudodami savo užvaldytais propagandos kanalais stengiasi nuteikti vaikus prieš tėvus. Stengiamasi, kad vaikai neklausytų savo tėvų, nes tėvai yra tas buferis, kuris turintis daug gyvenimiškos patirties ir išminties mato akivaizdžiai, tą melą skleidžiamą per visus media kanalus ir stengiasi nuo jo savo vaikus apsaugoti.
    Vaikai turi gerbti savo tėvus, kaip mokoma Šventajame Rašte, kad galėtų perimti jų išmintį.

 4. Labiausiai ,be pačių homoseksualų, juos myli ir lydi tik popiežius Pranciškus. Ir už tokią tarnystę tikrai turi būti dėkingas pirmtakui. Šiuo metu būtų pensijinio amžiaus ir sostas galėtų jam tik sapnuotis. Neveltui sakoma – įvardink tai, ką myli ir paskysiu tau, kas esi.

  • Jėzus yra pasakęs, kad aš atėjau ne pas sveikuosius, o pas ligonius. Kas pirmasis pateko į dangaus karalystę, ogi nusikaltėlis, kuris kabojo Jėzaus Kristaus dešinėje. Atmikite visi, alei vieno jūs būtumėte paskutiniai degradai, jei jus nesaugotų Dievo ranka. Tik Dievo Malonės dėka esate kuo esate. O jei žmogui lemta būti vienokiose ar kitokiose paribėse, tai Dievas juos ypač myli, nes jiems reikės iškęsti viso to laukiančius baisumus.

   • Atsakymai;
    1.Pas ligonius einama jų gydyti.
    2.Nebūtina tapti nusikaltėliu, kad patektum į dangaus karalystę.
    3.Kuo kas būtų – kitas žmogus net numanyti negali.Dievo Malonė nėra kurio nors žmogaus išmąstyta nuomonė.
    4.Kiekvienas yra tas, kas yra.Niekam nepatikėtos svarstyklės, kad nustatinėtų, ką Dievas myli ir ko nemyli.
    5.Niekam neduotos teisės ką nors kitą stumti į savo dvasinius ar fizinius paribius
    6.Kiekvienam pakanka savo kryžiaus.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte