Popiežiaus sveikatos būklė stabili, bet sekmadienio vidudienio maldos nebus

Popiežiaus sveikatos būklė ketvirtą dieną po jam atliktos pilvo sienos sutvirtinimo operacijos yra stabili, šeštadienį, birželio 10 d. pareiškė jį operavęs chirurgas, prof. Sergio Alfieri (Serdžas Alfjeris).

Apie vidudienį šeštadienį A. Gemelli ligoninėje surengtoje spaudos konferencijoje, kuriai vadovavo Spaudos salės direktorius M. Bruni, prof. S. Alfieri pažymėjo, kad šiuo metu svarbiausia, kad gerai užgytų pooperacinė žaizda, todėl pacientui paskirtas poilsis.

Atšauktos visos popiežiaus audiencijos iki birželio 18 dienos, kad pontifikas turėtų laiko atsigauti, tačiau popiežius jau penktadienį grįžo prie darbų, tiesa, kol kas savo ligoninės palatoje.

„Jis nekarščiuoja, visos širdies ir kvėpavimo funkcijos yra normalios“, – šeštadienį žurnalistams sakė pontifiką operavęs chirurgas Sergio Alfieri.

„Paprastai po tokios operacijos žmogus ligoninėje praleidžia keturias-penkias dienas“, – sakė S. Alfieri.

„Tikimės įtikinti jį pasilikti visą kitą savaitę, nes toks buvimas ligoninėje leis jam grįžti į darbą turint daugiau jėgų…“

Tačiau kada jį išrašyti, galiausiai spręs pats Pranciškus, sakė gydytojas.

Spaudos konferencijoje patikslinta, kad pagal popiežių gydančių medikų ir asmeninio slaugo patarimus, sekmadienio vidudienį paprastai Šv. Petro aikštėje vykstančią „Viešpaties Angelo“ maldą popiežius kalbės privačiai, ligoninės palatoje, dvasinėje vienybėje su visais šioje maldoje dalyvausiančiais tikinčiaisiais.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte