Pirmos tikėjimu grįstos kriminalinės dramos „Nusikaltimas“ aktorius Todas Teris sako, kad Holivudo filmų turinys tampa vis „tamsesnis“

Serialo „Bręstantis blogis“ (ang. „Breaking Bad“) aktorius Todas Teris (ang. Todd Terry) sako, kad Holivudo filmų turinys tampa vis „tamsesnis ir tamsesnis“, tad krikščionims svarbu išlaikyti „kuo švaresnį“ protą ir išmintingai apgalvoti pramogas, kurias jie renkasi.

„Šiandien televizijoje yra tiek daug nemokamo turinio; jis vis tamsėja. Aš nežinau kitos to priežasties, išskyrus tai, kad velnias nori sunaikinti mūsų visuomenę vaizdais ir panašiais dalykais “, – aktorius T. Terry sakė„ The Christian Post “.

„Manau, kad svarbu kurti grynumo pojūtį ir stengtis, kad mintys būtų kuo švaresnės, nes mes praleidžiame daug laiko ką nors žiūrėdami“, – tęsė jis. „Manau, kad galima parodyti teigiamą krikščionišką dramą su tikėjimu paremta žinia. Žmonės vis labiau supranta situacijų, kurias matome filmuose ir laidose, ištvirkimą“.

T. Terry vaidina detektyvą Gary Travis pirmame tikėjimu grįstame kriminalinės dramos seriale „Nusikaltimas“ (ang. „Vindication“). Jis pasakoja apie sunkių nusikaltimų tyrimą mažame East Bank miestelyje Teksase. Besivystant įvykiams, yra daugybė posūkių ir staigmenų. Spręsdamas nusikaltimus, Travis taip pat bando atkurti savo šeimą po to, kai namo grįžta nuo narkotikų priklausoma dukra (Emma Elle Roberts).

Serialas paliečia tokias temas, kaip priklausomybės, prekyba seksu ir prievarta.

Serialas paliečia tokias temas, kaip priklausomybės, prekyba seksu ir prievarta. Tačiau, kaip pažymėjo Terry, pati Biblija yra kupina smurto ir sudėtingų problemų. Vis dėlto jis šias problemas pateikia taip, kad tai „nežeistų jausmų“.

„Manau, kad šis serialas iš tikrųjų atspindi tai, kaip Biblija pateikia smurtą“, – sakė jis. „Mes pateikiame smurto temą tokiu būdu, kad jis tampa nepateisinamas. Serialas taip pat iškelia aktualias visuomenės temas kaip, pavyzdžiui, prekyba seksu ir kitus negerus dalykus, kurie šiandien yra mūsų visuomenėje. Vaikai turi žinoti apie šiuos dalykus, nes tai pasaulis, kuriame gyvename “.

Aktorius sakė: „Pastebėjau, kad noriu daryti gerus dalykus, nesvarbu, ar tai būtų kažkas teigiamo, ar tai, kas sutelkta aplink Kristų“, – sakė jis. „Nors tikėjimu pagrįsti filmai egzistuoja daugelį metų, jie ne visada turėjo geriausią reputaciją, kas liečia kokybę. Su laiku man tapo įdomiau vykdyti projektus, kurie yra ne tik kokybiški, bet ir grįsti tikėjimu“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte