Per pandemiją krikščionys labiausiai nukentėjo nuo valdžios taikytų ribojimų – tyrimas

JAV sociologai palygino 198 šalis pagal valdžios institucijų taikytų apribojimų religinėms organizacijoms lygį, susijusį su koronaviruso epidemija.

COVID-19 pandemijos metu iš visų tikybų krikščionys labiausiai nukentėjo nuo valdžios apribojimų. Tai teigiama Pew Research Center paskelbtame sociologų tyrime.

Apklausos rengėjai palygino 198 šalis pagal tai, kokius vyriausybės taikė apribojimus religinėms organizacijoms.

Ketvirtadalyje šalių (46 iš 198) valdžios institucijos taikė fizinius metodus – areštus ir laisvės atėmimo bausmes, kad užtikrintų su koronavirusu susijusius apribojimus. 

54 iš 198 šalių religinės organizacijos kreipėsi į teismą arba viešai išreiškė nepasitenkinimą dėl to, kad joms taikomi griežtesni apribojimai nei, pavyzdžiui, prekybos centrams ir restoranams.

Bent jau pandemijos metu religinių grupių narių sulaikymai buvo vidutiniškai tris kartus dažnesni nei kitų visuomeninių grupių narių.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

  1. Labai priskentejo. Kiekxdarbu prarado, kaip žiauriai elgesį ligoninėse su žmonėmis. Tie, kurie kurdami ligoninėse sukisdavo į maišus net artimieji nematydami kūnų. Likę istorijų, likę daug išgyvenimų. Likę sau žmonių atskyrė nuo bažnyčios. Ir sako nėra depresijos. Dažnai depresuoti žmonės yra smerkiami sakant, jog nereik prisidengti depresijos ir covidais. Nėra depresijos, o narcizizmas ar puikybė. Kaip liūdna,, kad mūsuose nėra pagalbos, o bendruomese kur ašis yra žmogus to jau seniai nebėra. Dabar tik vartotojiškumas, valdžia, kas už ką pranašesnis, stipresnis. Tikriausia kaip gamtoje. Taip, krikščionys labiausiai nukentėjo nuo valdžios taikytų apribojimų.

  2. Todėl, kad tie nurodymai ėjo ne iš Dievo. O kas yra melo ir smurto tėvas? Žiūrint iš to taško, viskas aiškiai susidėlioja į savo vietas.

  3. Baisu prisiminti ,ką teko patirti.Baisiausia ,kad iš katalikų bažnyčios sklido šetoniškas raginimas skiepytis.Aišku tonas duotas iš vatikano.Žinant ,kad Dievas ir šitie šetoniški skiepai nieko bendro neturi ,kaip begalima pasitikėti katalikų bažnyčia.Supratau ,kad ši organizacija -politinė su Dievu nieko bendro neturi.Tai buvo mano paskutinis lašas ,buvimas joje.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte