Pavasarį žiūrovus turėtų pasiekti filmas apie C. S. Lewiso atsivertimą

Ne pelno siekianti Niujorke įsikūrusi prodiuserių kompanija „Fellowship for Performing Arts“ (FPA) šių metų pavasarį išleis pjesės „C.S. Lewis The Most Reluctant Convert“ (liet. „K.S. Luisas – labiausiai užsispyręs atsivertėlis“) ekranizaciją.

FPA įkūrė aktorius Max McLean (Maksas Maklynas) ir siekia „sukurti krikščioniškos pasaulėžiūros teatrą, kad pritrauktų įvairią auditoriją“.

Filmas sukurtas pagal McLean monospektaklį, pasakojantį apie anglų autoriaus kelionę nuo ateizmo iki krikščionybės. „Pirmą kartą FPA kuria filmą pagal vieną sėkmingiausių mūsų teatro kūrinių“, – sako McLean.

„Mes neabejodami įsipareigojame kurti teatrą, tačiau teatrai buvo uždaryti nuo kovo ir vargu ar atsidarys šiais metais. Galimybė dabar sukurti šį filmą, kurio ekranizacija buvo numatyta 2022 ar 2023 m., tapo dovana, kuriai jautėmės įkvėpti “, – pabrėžia jis.

Juostos filmavimas prasidėjo Anglijoje praėjusių metų rugsėjo 21 d. ir baigėsi spalį, o filmo režisieriumi tapo du kartus BAFTA apdovanojimo laureatas Norman Stone (Normanas Staunas).

„Užuot buvęs monospektakliu, filmas taps kelių aktorių pasirodymu. Trys aktoriai vaidina Lewisą trijuose gyvenimo etapuose, o aš vaidinsiu jį jau pagyvenusio amžiaus“, – sako McLean.

Taip pat McLean pabrėžia, kad filmo versija yra „mūsų pjesės permąstymas ir išplėtimas. Keli aktoriai ir vietos padeda įsivaizduoti pagrindinius įvykius, lemiančius Lewiso posūkį iš ateisto į visiškai tikintį krikščionį“.

„Tikimės, kad kurdami šį filmą galėsime pasiekti  nuo dešimčių tūkstančių žiūrovų, kurie stebi teatro pastatymą, iki šimtų tūkstančių, o gal net milijonų, kurie žiūrės šį filmą“, – apibendrina jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis