Netrukus pasirodys serialas apie Arethos Franklin tikėjimą ir evangelines šaknis

Paskutiniame „National Geographic“ antologijos apie žinomus žmones sezone „Genijai: Aretha“ bus nagrinėjamos muzikos legendos Aretha Franklin evangelinės šaknys ir tikėjimas. Kitą mėnesį pasirodysiančiame seriale vaidina Oskaro nominantė Cynthia Erivo, kuri vaizduoja soul muzikos karalienę.

Franklin gimė Memfyje, Tenesio valstijoje, 1942 m. kovo 25 d. Jos tėvas Clarence’as LaVaughnas „C. L.“ Franklinas buvo pamokslininkas Detroito Naujojoje Betelio baptistų bažnyčioje. Aretha buvo vunderkindė, o sulaukusi 10 metų jau koncertavo bažnyčioje.

„Jie pastatydavo mažą dėžutę priešais sakyklą, kad mane matytų virš sakyklos, ir aš ten stovėčiau ir dainuočiau“, – sakė Franklin viename interviu, transliuotame per MSNBC.

Pirmąjį savo gospel albumą Franklin išleido būdama 14 metų. Jos tėvas tuo metu buvo jos vadybininkas ir pasirašė su J.V.B. „Records“ kontraktą. Jos debiutinis albumas „Songs of Faith“ buvo išleistas 1956 m. Tuo metu ji jau buvo dviejų vaikų mama. Pirmo sūnaus ji susilaukė, kai jai tebuvo 12 metų.

„Genijai: Aretha“ išryškins didžiąją atlikėjos gyvenimo kelionės dalį. Serijos „Amazing Grace“, pasirodysiančios kovo 23 d., fabula dėliosis apie Franklin gospelo albumą „Amazing Grace“, kuris buvo įrašytas 1972 metais New Temple Missionary baptistų bažnyčioje.

Serialo „Genijai: Aretha“ anonsas
Aretha Franklin atlieka klasikinę gospelo giesmę „Amazing Grace“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte