Pasaulio rekordą pagerinusi S. Mclaughlin: „Pirmiausia turiu pasakyti, kad visa šlovė atitenka Dievui“

Praėjusį penktadienį pasaulio lengvosios atletikos čempionate Judžine (Oregono valstija) JAV olimpinių žaidynių aukso medalio laimėtoja Sydney McLaughlin (Sidnė Makloglin) pakeitė istoriją – ji pagerino savo pačios 400 m barjerinio bėgimo pasaulio rekordą.

Kaip praneša „CBN News“, penktadienį McLaughlin barjerinį bėgimą įveikė per 50,68 sekundės ir pagerino savo ankstesnį rekordą – 51,41 sekundės, kurį ji pasiekė praėjusį mėnesį. Tai taip pat yra ketvirtas kartas per 13 mėnesių, kai 22-ejų metų sportininkė pasiekė naują 400 m barjerinio bėgimo pasaulio rekordą.

„Pirmiausia turiu pasakyti, kad visa šlovė atitenka Dievui, – po varžybų ji sakė NBC Sports. „Kelias pastarąsias dienas, ruošdamasi šioms lenktynėms, galvojau apie Laiško hebrajams 4 skyriaus 16 eilutę – drąsiai ateiti prie Jo sosto, kad gautum malonę ir gailestingumą. Ir manau, kad Jis tikrai suteikė man jėgų tai padaryti šiandien, todėl visa šlovė Dievui“, – sakė sportininkė.

„Atvykdama į šias lenktynes, norėjau tiesiog išeiti į trasą ir pasinerti į visas varžybas. Bobby [Kersee] (jos treneris) ir aš tam treniravomės visus metus, todėl norėjome tai pasiekti, – tęsė McLaughlin. „Paskutiniai šimtas metrų buvo labai sudėtingi, bet esu tikrai dėkinga už jį, laiką ir už tai, kad parvežiau JAV komandai medalį.“

McLaughlin pasidalijo mintimis, kad, jos manymu, ji galėjo įveikti trasą dar greičiau.

esame labai dėkingi už šį laiką; bet kas, kas buvo mažiau nei 51 sekundė, mums buvo pergalė.

„Tiesą sakant, manėme, kad galėsiu bėgti šiek tiek greičiau, – sakė ji „NBC Sports“. „Tačiau esame labai dėkingi už šį laiką; bet koks mažesnis nei 51 sekundė, mums buvo pergalė. Tiesiog žinome, kad galima dar daugiau paspausti, ir iš to galima daugiau išpešti. Todėl, tiesą sakant, esu labai dėkinga už šiandieną.“

McLaughlin, atvirai pasisakanti krikščionė, savo tikėjimą pabrėžė socialinėje žiniasklaidoje ir per visą savo karjerą, įskaitant 2020 m. Tokijo olimpines žaidynes, kuriose ji laimėjo auksą moterų 400 m barjerinio bėgimo rungtyje.

Laimėjusi auksą ji tvirtino, kad svarbiausia yra „tiesiog pasitikėti procesu ir atiduoti šlovę Dievui“.

Šių metų gegužę McLaughlin susituokė su buvusiu amerikietiško futbolo žaidėju Andre Levrone jaunesniuoju.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte