REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Pasaulio bokso čempionas T. Furys: atiduodu šlovę galingam Jėzaus Kristaus vardui

Šaltinis1STNEWS

Boksininkas Tysonas Furys padėkojo Jėzui Kristui po to, kai išsaugojo WBC pasaulio bokso supersunkiasvorio titulą, šeštadienio vakarą Vemblio stadione, nokautavęs Dillianą Whyte’ą šeštojo raundo pabaigoje.

„Visų pirma, noriu pasakyti, kad kaip visada, skiriu šią pergalę savo Viešpačiui ir Gelbėtojui Jėzui Kristui. Šią naktį jis vėl suteikė man pergalę, o aš atiduodu šlovę galingam Jėzaus Kristaus vardui“, – po kovos teigė čempionas.

„Aš laimėjau šią kovą savo šalyje, savo gražioje Anglijoje. Tiesiog noriu pasakyti, kad esu priblokštas jūsų palaikymo. Negaliu patikėti, kad 94 tūkst. mano tautiečių šįvakar atėjo čia pamatyti mano pasirodymo. Iš visos širdies noriu padėkoti kiekvienam žmogui, kuris šį vakarą nusipirko bilietą į šią kovą arba nemiegojo, žiūrėjo ją per televizorių“, – sakė T. Fury.

Be to, Tysonas Furys pasveikino ir savo varžovą Dillianą Whyte’ą.

„Klausykit, Dillianas Whyte’as yra tikras karys. Tikiu, kad Dillianas bus pasaulio čempionas. Tačiau šį vakarą jis susitiko su geriausiu sportininku. Esu vienas didžiausių visų laikų sunkiasvorių. Deja, jis šįvakar turėjo susidurti su manimi. Tai nėra gėda. Jis yra kietas varžovas, jis yra stipriausias iš visų ir turi liūto širdį“, – kovą komentavo laimėtojas.

Buvau skolingas visiems Jungtinėje Karalystėje, kad atvykčiau čia ir kovočiau Vemblio stadione. Dabar viskas atlikta

Nenugalėtas 33 –ejų sportininkas taip pat patvirtino gandus, jog baigia profesionalaus boksininko karjerą.

„Žinot, aš pažadėjau savo mielai žmonai Paris, kad po trijų kovų su D. Wilder viskas bus baigta. Tai buvo puiki trilogija ir aš nieko nesigailiu. Bet gavau pasiūlymą kovoti Vemblyje čia, namuose. Buvau skolingas gerbėjams. Buvau skolingas visiems Jungtinėje Karalystėje, kad atvykčiau čia ir kovočiau Vemblio stadione.

Dabar viskas atlikta. Turiu būti žodžio žmogus. Tai paskutinė „čigonų karaliaus“ (boksininko T. Fury’io pravardė) kova, ir štai toks būdas pasitraukti! Didelis ačiū Jungtinei Karalystei“, – sakė Tysonas Furys.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte